E3 2019: Nintendo Direct prezentace bude mít přes 40 minut!

Nintendo nám pomocí svého twitter účtu připomíná, abychom nezapomněli v úterý 11.6. v 18:00 naladit jejich Nintendo Direct. Díky příspěvku víme, že Direct bude mít cca 40 minut a bude se soustředit na hry vycházející tento rok. Uvidíme, čím nás Nintendo překvapí. Masariho Sakurai také potvrdil, že během Directu dojde k odhalení více detailů ohledně DLC pro Super Smash Bros. Utlimate ve formě nového bojovníka.

Co se týče her, je zřejmě jisté, že uvidíme a dostaneme nové info o Luigi’s Mansion 3, novém Animal Crossingu, remaku The Legend of Zelda: Link’s Awakening. Zdali se objeví např. i třetí Bayonetta, popř. bude oznámen nový Star Fox pro Switch, remake Wonderful 101, nebo Metroid Prime Trilogy, to je zatím ve hvězdách, ale už teď je jisté, že se máme na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
VÍCE

Sledujte živou prezentaci z Tokya 13. ledna 2017

Blíží se moment, na který jste všichni tak dlouho čekali! Více o nové konzoli Nintendo Switch se totiž dozvíte již 13. ledna při Nintendo Switch Presentation 2017, která bude vysílaná živě z Tokya.    Živý přenos si můžete naladit na webových stránkách http://www.nintendo.co.uk/switch v pátek 13.  ledna v 5:00 středoevropského času! Tisková zpráva ConQuest entertainment
Total
8
Share