E3 2019: Overcooked 2 dostává nové DLC

Herní svátek E3 je oficiálně za námi a včerejší den Nintendo své Treehouse prezentace dedikovalo hlavně indie vývojářům. Kromě ukázek z nově oznámených her jsme se dočkali i jednoho nečekaného překvapení – oznámení nového placeného DLC do hry Overcooked 2 s názvem Night of the Hangry Horde a to nejlepší je, že si jej můžete rovnou zakoupit a hrát!

Toto DLC má příběhové zasazení po konci hlavní hry, kdy armáda nemrtvých chlebů, UnBreadů, začne opět terorizovat Cibulové království. Tentokrát si však s sebou přinesla mnoho nových nemrtvých kamarádů, kteří budou chtít zaútočit na naše kuchtíky. DLC obsah kromě 12 nových kuchyní, dvou nových receptů a čtyř nových kuchtíků nabízí i nový herní mód – Horde mód. V celkem 8 dodatečných úrovních budete muset v několika vlnách chránit svou kuchyni před napadením a jejím zničením. Další novinkou je také nová herní mechanika – gilotina. V některých levelech tak úplně chybí krájecí prkénka a jsou nahrazena gilotinou, která dokáže jedním tlačítkem nasekat více surovin zároveň.

Kromě vydání nového placeného obsahu zároveň Ghost Town Games ve spolupráci s Team17 přidávají balíček zdarma, ve kterém je pět nových kuchtíků (pirát, mořská panna, námořník, narval a žralok). Balíček obdržíte stažením nejnovější aktualizace hry Overcooked 2.

Nové placené DLC zakoupíte už teď na Nintendo Switch eShopu za 225 Kč (€8.99), případně jej obdržíte zdarma v rámci Season Passu. Season Pass vám umožní přístup k minule vydanému DLC, Campfire Cook Off, k tomuto a k jednomu budoucímu. To vše za cenu 450 Kč (€16.99).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
15
Share