E3 2019: Spiritfarer, hra o přátelství a ztrátě od tvůrců Jotunu přijde v roce 2020

Thunder Lotus, studio stojící za kritiky i hráči oceňovanou akční adventurou Jotun a metroidvanií Sundered, které jsme si mohli zahrát i na Switchi, chystá novou hru s názvem Spiritfarer. Oznámení proběhlo na včerejším E3 Briefingu Microsoftu, na svém webu později společnost oznámila i vydání na ostatní platformy, včetně Switche.

 

O hře

Spiritfarer je útulnou manažerskou hrou o umírání. Ve hře se chopíte role Stelly, převoznice zemřelých. Postavte si loď, se kterou budete objevovat svět a spřátelte se a starejte se  s dušemi, které poté převezete do jejich nového života po životě. Pěstujte, dolujte, lovte, sbírejte, vařte a vyrábějte během vašeho brázdění mystických moří. K dobrodružství se může přidat i druhý hráč jako kočka Daffodil. Užívejte si příjemný čas s vašimi pasažéry – dušemi, vytvářejte si úžasné vzpomínky a naučte se rozloučit s vašimi milovanými přáteli. Co po vás zůstane?

Klíčové vlastnosti

  • Co po sobě zanecháte? – Hrajte za Stellu, převoznici zemřelých. Postavte si loď, objevujte svět, spřátelte se s dušemi, které poté vypustíte do života po životě.
  • Unikátní nekonečně pestré dobrodružství! – Pěstujte, dolujte, lovte, sbírejte, vařte a vyrábějte během vašeho brázdění mystických moří. Ponořte se do odpočinkového hraní v útulném prostředí. Přizvěte si na pomoc kamaráda jako kočku Daffodil.
  • Naučte se rozloučit se. – Prožijte pohnuté příběhy plné nezapomenutelných okamžiků. Užijte si společný čas s vašimi pasažéry a vytvářejte společně vzpomínky, než se s nimi rozloučíte.

Spiritfarer vyjde pro PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Mac a Linux v roce 2020. Pro více informací navštivte oficiální stránku hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
4
Share