Gamescom 2018: Fyzická kopie Diablo III Eternal Edition nebude vyžadovat stažení dodatečných souborů

Stále čerstvě oznámené Diablo III na Nintendo Switch se těší veliké mediální oblibě a na právě probíhajícím Gamescomu je nejen k vidění, ale je možno si jej i zahrát. Datum vydání sice stále nevíme, za to ale víme, že pokud si pořídíte fyzickou kopii hry, nebudete si muset stahovat žádný dodatečný obsah.

Tato věc se týkala převážně her jako L. A. Noire, Wolfenstein II The New Collossus apod. V těchto případech pokud si koupíte krabicovou verzi a cartridge vložíte do Switche, konzole poté musí ještě z internetu stáhnout zbývající obsah, jelikož samotná cartridge neobsahuje celou hru. Bez stáhnutí updatu si ji prostě a jednoduše nezahrajete.

Toto „omezení“ v případě Diablo III odpadá a Blizzard tím ukazuje ostatním vývojářům, že to jde i touto pro hráče mnohem přívětivější cestou. Cartridge s Diablo III tedy jednoduše vložíte do své Switch konzole a můžete hrát. Spolu s faktem, že hra poběží v 60 fps v docked i handheld módu, se zdá, že Blizzard chce svou první hru na Nintendo Switch mít co nejvybroušenější.

Pokud už se stejně jako my v redakci nemůžete Diabla III dočkat, zkraťte si čekání opětovným puštěním oznamovacího traileru, ve kterém vystupuje Reggie Fils-Aimé. Na youtube už samozřejmě unikly i gameplay záběry přímo z hraní v portable módu. Určitě na ně také mrkněte.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share