Gamescom 2017: Novinky k LEGO™ Marvel Super Heroes 2

LEGO™ City Undercover si majitelé Switchů mohou užívat už od dubna letošního roku. LEGO™ hry vždy byly symbolem zábavy a nejinak tomu bylo i u konzolí Nintendo, proto se letos můžeme těšit na další kostičkovou hru. O tom, že pokračování legových superhrdinů z univerza Marvel vyjde 14. listopadu, už víme nějakou dobu. Na Gamescomu jsme ale dostali několik dalších informací a také nový trailer.

První dobrou zprávou je, že TT Games oznámilo, že verze pro Switch bude „feature for feature“, tedy stejná jako na ostatních platformách – nikde jí nebude nic chybět a nebude nijak ořezaná. Oproti verzím pro konkurenční hardware bude Switch verze navíc podporovat hraní s jedním Joy-Con ovladačem pro každého hráče. To je vítaná změna oproti zmíněnému LEGO™ City Undercover, kde každý hráč potřeboval svůj „celý“ ovladač, tedy Pro Controller nebo dva Joy-Con ovladače (ať už spojené dohromady s Gripem nebo bez něj).

Konečně k novému traileru. Ten nás vezme na projížďku novými lokacemi, ale ukáže i hrdiny. Očekávám, že jako v minulém díle dostaneme hrdinu s několika různými kostýmy či verzemi – třeba různé obleky u Iron Mana, nebo baby a dospělého Groota, jak naznačil minulý trailer. Rozhodně už se ale nemůžu dočkat na listopad, kdy s bratrem zasedneme k obrazovce a zůstaneme tam přikovaní na dlouhé hodiny. V Chronopoli, kde se hra odehrává, totiž celkem určitě čas běží úplně jinak, než jsme zvyklí!

Zdroj a zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share