Gamescom 2018: Ary and the Secret of Seasons vyjde i pro Nintendo Switch

Na vlně skvělých zpráv z letošního gamescomu se nese i tato. Modus Games oznámili spolupráci s vývojáři eXiin a Fishing Cactus na adventuře Ary and the Secret of Seasons, která vyjde během příštího roku i pro Nintendo Switch.

Ve hře budete hrát za mladou dívku Aryelle, která cestuje celým světem Valdi. K překvapení mnohých se Ary, jak jí všichni říkají, připojila ke strážcům ročních období, staré organizaci, ve které jsou obvykle v popředí jen muži. Jejím úkolem je obnovit roční období Valdi. Se sílou, odhodláním a sebeovládáním jako pilíři se Ary vydává splnit to, co se žádnému jinému strážci zatím nepodařilo.

Ary dokáže vyvolat malé kulovité oblasti, které se chovají jako miniaturní ekosystém každého z období. Mohou být otevřeny maximálně tři naráz, takže Ary může jedním skokem přejít ze zimy do léta nebo podzimu. Tato inovativní mechanika dává prostor pro skvělé hádanky a spoustu zábavy. Hra, která již minulý rok získala několik ocenění, vyjde během roku 2019, k vyzkoušení ale bude už během letošního gamescomu.

Více informací o hře naleznete na oficiální stránce.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share