Gamescom 2018: Naše přání se vyplnilo, The Walking Dead od Telltale vyjde na Switch

V nedávno vydaném článku „Co čekáme a co bychom si přáli od letošního Gamescomu“ se yesbook na konci rozpovídal o hrách, které bychom si přáli na Switch. Ihned mezi prvními bylo zmíněné studio Telltale a jejich výpravné epizodické adventurní hry jakými jsou právě The Walking Dead, Tales from the Bordelands, Batman The Telltale Series aj. A právě prvně jmenovaná série, díky které se studio tolik zviditelnilo, konečně dorazí i na Nintendo Switch.

Skvělé na celé zprávě je, že na Switch dorazí nejenom právě aktuální finální série s názvem The Walking Dead: Final Season (dostupná na Switch zatím jen v USA, v EU vyjde později), ale také všechny její předchozí série včetně mini-série s podtitulem 400 Days. První série již zná své datum vydání, které padlo na 28. srpen tohoto roku. The Walking Dead: The Complete First Season bude obsahovat samozřejmě všech pět epizod a také již výše zmiňovaný přídavek v podobě mini-série 400 Days. Půjde o port loni vydané verze s názvem The Walking Dead: The Telltale Series Collection, která byla graficky vylepšena a optimalizována.

Druhá a třetí série zatím nemají konkrétní datum vydání, ovšem měly by vyjít ještě letos. Osobně i doufám v oznámení druhé mini-série s podtitulem Michonne. Ta zatím sice pro Switch nebyla potvrzena, ale co není, může brzo být.

Letošní Gamescom nám zatím dělá obrovskou radost. Jak jste s oznámením spokojení Vy?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share