Gamescom 2018: Saints Row: The Third vyjde na Nintendo Switch

Přiznejme si to. Tohle oznámení opravdu nikdo nečekal. Třetí díl populární a naprosto šílené městské akce, opravdu zavítá na Switch. Deep Silver to dnes oznámil prostřednictvím svého Twitter účtu. V samotném tweetu je dále zmíněno, že další informace se dozvíme v rámci nadcházejících dnů letošního Gamescom veletrhu.

Je zajímavé, že volba padla právě na třetí díl a nikoliv čtvrtý, který je zatím posledním dílem série. Ale právě třeba vydáním třetího (fanoušky nejoblíbenějšího) dílu si Deep Silver otestuje možnosti a schopnosti Switche, které potom využije v budoucnu na port čtvrtého dílu popř. jiných herních sérií, které vlastní. Je také pravda, že Saints Row: The Third je první hrou v sérii, která zavítá na konzoli od Nintenda.

Saints Row: The Third vyšlo již v roce 2011 a na metacritics má hodnocení 84. Uvidíme jaké novinky Deep Silver ohledně tohoto portu odhalí. O portu samotném totiž nevíme zhola nic. Kdo má port na starost? Kdy hra vyjde? Bude se jednat o čistý port? Anebo nás vývojáři překvapí a přidají do hry nový obsah, či jiný druh vylepšení. Otázek je mnoho a odpovědi žádné. Snad již brzy budeme vědět více a Vás samozřejmě o žádné novinky neochudíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share