Gamescom 2018: Unto The End oznámeno na Nintendo Switch

Indie vydavatelské studio jménem Digital Uppercut oznámilo, že hra Unto The End vyjde kromě jiných platforem i na Nintendo Switch. Hra samotná byla oznámena již minulý rok na E3, ale až na právě probíhajícím veletrhu gamescom jsme se dozvěděli, že si tuhle na první pohled velmi líbivou, 2D adventurní plošinovku zasazenou na sever a zaměřenou na soubojový systém, budeme moci vzít na cesty a užít si ji kdykoliv a kdekoliv. Vyvíjí jí studio 2 Ton Studio, které doteď spíše vyvíjelo hry určené pro iOS. Zajímavé také je, že studio má pouhé dva členy. Konkrétně jimi je kanadský manželský pár – Stephen Danto se svoji ženou Sárou.

Bohužel konkrétnější informace o hře zatím nejsou známé stejně tak jako datum vydání. Popis o tom, že se vydáme na cestu ztráty a pomsty je bohužel moc obecný, než abychom si z něj mohli cokoliv odvodit a proto se zatím můžeme pouze dohadovat na základě traileru, který najdete pod článkem. Na další informace si ještě budeme muset počkat, ale už teď je jisté, že hra vyjde nejdříve v průběhu příštího roku. Určitě se na trailer podívejte a dejte nám do komentářu vědět co si o hře myslíte a jak na Vás působí.

Mě osobně grafický styl i celkové pojetí hry lehce připomíná Another World. Unto The End už z přiložených ukázek vypadá samozřejmě mnohem akčněji, než je letitý Another World, ale právě pasáž, kdy hlavní hrdina utíká před vlkem, mi připomněla úvodní sekvenci z této letité a stále milované herní plošinovky. Uvidíme, co se ze hry nakonec vyklube a já osobně jí určitě budu nadále sledovat, jelikož jisté kouzlo se jí určitě upřít nedá. Co myslíte?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share