GameStop má zalistováno Wolfenstein: Youngblood a Dragon Quest Heroes

Zaměstnanec amerického řetězce GameStop na svém Twitteru zveřejnil seznam několika her, které má obchod zalistované pro Nintendo Switch. Mezi nimi nechybí Wolfenstein: Youngblood či Dragon Quest Heroes I & II. U obou je zatím jako datum vydání uvedené univerzální 31.12.2019, které může, ale nemusí naznačovat letošní vydání.

Wolfenstein: Youngblood je dalším vstupem do rebootované série Wolfenstein, kde se tentokrát v kooperační hře ujmeme role dvojčat – dcer B. J. Blazkowicze, hlavního hrdiny série. Tento příběh je zasazený do roku 1980 (19 let po zažehnutí druhé americké revoluce ve Wolfenstein II: The New Colossus) a odehrává se v nacisty okupované Paříži. Ačkoliv jsme se žádného oficiálního ohlášení pro Switch zatím nedočkali, Pete Hines, víceprezident Bethesdy ale zmínil, že příští Wolfenstein na Switch přijde. Kromě toho má hra běžet na stejném id Tech 6 enginu, který umožňuje škálování a na vytvoření Switch portu by se tak mohlo vycházet z práce udělané na Wolfenstein II: The New Colossus.

Společné vydání prvního a druhého dílu Dragon Quest Heroes, spin-off hře slavné RPG série Dragon Quest, už je jiná písnička. V Japonsku už se vydání dočkali a to dokonce jako launch titulu. A zatímco na PC a PS4 už hru v angličtině máme, na Switch zatím stále nic. Dragon Quest Heroes je hra velmi podobná Warriors spin-offům (např. Hyrule Warriors či Fire Emblem Warriors), konec konců na ní také pracuje Omega Force, a setkávají se tu oblíbené postavy hned z několika hlavních dílů Dragon Questu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share