Hra ARMS povyšuje na verzi 4.0

Zdravím fanoušky pořádného boje! Jmenuji se Biff a přináším informace ohledně nové aktualizace do hry ARMS. A pro dnešek jsem si připravil něco speciálního!

– Biff

Dnes si pro nás Biff nachystal představení nového týpka, temperamentního bojovníka Misango! Misango je zkušený přívrženec, který celý svůj život dedikoval právě soubojům. Během bitvy dokáže na svou stranu přivolat mocný přízrak a zajistit si tak jednoznačné vítězství. A proč že se vlastně chce utkat v Grand Prix zápasech? Jeho hlavními důvody je to, že chce dokázat, že na to má, a že jeho bojové techniky jsou mocnější než ostatních bojovníků. Nechť čas ukáže, jestli je to pravda.

S jeho příchodem se hráči mohou těšit i na tři nové boxovací ARMS – Scorpio, jež se promění na roztomilého škorpiona, který proskáče k soupeřovi a otráví ho; Glusher, co otráví soupeře nevalnou tekutinou podobnou slizu; a Skully, jež svou hbitostí dokáže protivníka dostat do úzkých. A aby toho nebylo málo, hráče potěší i nová aréna – Temple Grounds. Starověké bojiště v hlubokém lese bylo postaveno speciálně pro Misanga a jeho síly. Čtyři posvátné pilíře, jež arénu oplývají, mohou o historii celého místa mluvit hodiny a hodiny. Jedna věc je ale hned jasná – mnoho bojovníků zde ve prospěch Misanga padlo, otázkou tedy je, kdo bude další na řadě?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
16
Share