Kid Icarus a StarTropics přichází do NES: Nintendo Switch Online

Ve včerejším updatu pro NES emulátor pro předplatitele Nintendo Switch Online přibyly dvě nové hry a dvě “SP” verze, které jen do již dříve zpřístupněných titulů přináší např. save s lepším vybavením a jiné výhody. Novými hrami jsou Kid Icarus a StarTropics:

Kid Icarus – Zlá bohyně Medusa spřádá plány na ovládnutí světa. Proto ukradla Tři Svaté Poklady a uvěznila Palutenu, bohyni světla. Hrajte za Pita, mladého anděla, kterému byl svěřen luk a šípy. Bojujte s hordami nepřátel, které se vynořují ze všech stran. Vybojujte zpět Tři Svaté Poklady poražením jejich zákeřných strážců, vybavte se jimi a postavte se proti Meduse v závěrečné bitvě! Jste dost dobří pro legendy? Obnovte mír v Zemi Andělů a dokažte, že stojíte za to!

StarTropics – Vžijte se do role Mika Jonese, teenagera ze Seattlu a hvězdného nadhazovače, který přijel do tropů navštívit svého strýčke, slavného archeologa, Dr. Jonese. Jakmile zjistí, že jeho strýc byl unesen, Mike vyráží na nebezpečnou výpravu, aby ho zachránil a zjistil, co vězí za jeho záhadným zmizením. Naštěstí pro Mika se setkává s vlídnými vesničany a během svých průzkumů na různých místech díky strýčkově ponorce nachází mocné zbraně.

SP verze přichází pro Kirby’s Adventure a Zelda II: The Adventure of Link:

Kirby’s Adventure – V této speciální verzi Kirby’s Adventure můžete hned začít hrát na největší obtížnost. Tento mód je obvykle dostupný až potom, co hru dohrajete. Kromě toho je rovnou dostupný i Sound Test. Stiskem tlačítka B můžete vypnout hudbu. Kirbyho soundtrack vám ale vždycky zůstane hrát v hlavě, že?

Zelda II – V této speciální verzi Zelda II: The Adventure of Link začínáte s útokem, magií i životem na osmé, maximální úrovni. Nezačnete s žádnými předměty, ale díky magii si hravě poradíte s nepřáteli. Probijte se šesti paláci, abyste ve Velkém Paláci mohli získat zpět Triforce Odvahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share