Představení konzole Nintendo Switch se blíží a dnes navenek prosákla informace o tom, kdo se na pódiu ujme prezentace. Asi nebude překvapením, když sdělíme, že to nebude nikdo jiný než nejvýše postavená osoba v Nintendo, a to prezident Tacumi Kimišima. Prezentace proběhne v hale The East Hall 8 na výstavišti Tokyo Big Site.

bigtokyosite

Oficiální japonské stránky uvádějí, že se dočkáme představení her, které podléhají věkovému omezení – jinými slovy her, které nejsou vhodné pro děti. Dočkáme se tak například představení RPG hry TES: Skyrim? Kdo ví.

Po skončení hlavní prezentace Nintendo zveřejní seznam her dostupných při vydání a veřejnost si je na místě bude moci vyzkoušet 14. a 15. ledna. Nintendo po celou dobu prezentace zakázalo dělat fotky a videa a také detailní fotografie her.

Dobrou zprávu máme také pro fanoušky z Ameriky. V oficiálním Nintendo World Store v New Yorku bude už pár hodin před samotnou prezentací umožněn vstup 250 návštěvníkům, kteří spolu s tamním personálem budou moci sledovat tokijskou prezentaci.

 

Zdroj