Konzole Nintendo Switch oslavila své 5. narozeniny!

Nintendo Switch na všech koutech světa právě oslavil své 5. narozeniny a my nemáme co jiného dodat než, že gratulujeme! Hybridní konzole dorazila na pulty přesně 3. března 2017 a jsme si jistí, že po prodejním a marketingovém debaklu, o němž se postarala konzole předchozí generace stejnojmenné společnosti, slaví i celé Nintendo.

Na trh bylo za posledních 5 let představeno rovnou několik modelů z rodiny Nintendo Switch. Kromě klasické, základní konzole, která se dočkala v roce 2019 revize s lepší baterkou, vyšla kompaktnější verze Nintendo Switch Lite. V pěti základních barvách a bez možnosti připojení k televizi přilákala hráče, kteří si nepotrpí na hraní u televize nebo u nich sekundují konkurenční platformy. V roce 2021 Nintendo vydalo “vybavenější” verzi Nintendo Switch OLED Model, která kromě nové obrazovky nabízí více místa, lepší reproduktory, jiný stojánek a Dock s LAN připojením. Nintendo se daří a se Switchi a více než 103 miliony prodaných kusů útočí na pozici nejprodávanějšího zařízení společnosti za celou dobu jejího vzniku.

I přes to, jak je konzole populární, zůstává technologicky už několik generací za svými konkurenčními protějšky a tak se fanoušci chytají jakékoliv zmínky o nabušenější a výkonnější verzi. Není ani divu – co se týče her, Nintendo bude mít letos pré a dost možná i větší line-up než zahajovací rok. Hráči se letos dočkají pokračování populárního RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Bayonetty 3, nové generace Pokémonů, Kirbyho, Xenoblade Chronicles 3 a dalších AAA titulů, což vyvolává otázky a reakce ohledně výkonu těchto her na stávajících zařízení. My každopádně Nintendo přejeme hodně štěstí a ještě spoustu prodaných konzolí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share