Legendární hry vydavatelství 2K již brzy na Switchi

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K oznamuje, že již brzy budou na herní konzoli Nintendo Switch v prodeji legendární tituly od společnosti 2K – jako je BioShock: The CollectionXCOM 2 Collection a Borderlands Legendary Collection, a to již od 29. května 2020!

Hráči se již brzy mohou těšit na jedny z nejúspěšnějších her v historii společnosti 2K, které si dokázaly získat miliony fanoušků po celém světě, a to zcela poprvé na konzoli Nintendo Switch. Každá z herních kolekcí obsahuje základní hry a dodatečný obsah.

BioShock: The Collection

Vkročte do nezapomenutelného světa a prožijte velkolepý příběh oceňované herní série BioShock. Vydejte se do nádherných měst Rapture Columbia. Kolekce BioShock: The Collection přináší v jednom balíčku hry BioShock RemasteredBioShock 2 Remastered a BioShock Infinite a také veškerá DLC pro jednoho hráče. Balení BioShock: The Collection obsahuje 16GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat.

XCOM 2 Collection

Zažehněte plamen globálního odporu, postavte se mimozemské hrozbě a zachraňte lidskou rasu před vyhynutím. Kolekce XCOM 2 Collection přinese hru XCOM 2, 4 DLC balíčky (Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters a Shen’s Last Gift) a masivní rozšíření XCOM® 2: War of the Chosen. Balení kolekce neobsahuje paměťovou kartu.

Borderlands Legendary Collection

Zažijte třínásobný chaos a vzrušující akci s jedinečnou kolekcí originálních looter-shooter her s jedinečnou stylizací, objevujte rozmanité světy, nepřeberné množství zbraní a nepřátel. Kolekce Borderlands Legendary Collection přinese v jednom balíčku hry Borderlands®: Game of the Year EditionBorderlands® 2 a Borderlands®: The Pre-Sequel a také možnost zahrát si s přáteli díky lokálnímu split-screenu či online multiplayeru pro až 4 hráče. Balení Borderlands Legendary Collection obsahuje 8GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat (cca 41,6 GB).

Kolekce BioShock®: The CollectionXCOM® 2 Collection a Borderlands® Legendary Collection budou v prodeji od 29. 5. 2020 na konzoli Nintendo Switch. Pro více informací o jednotlivých kolekcích navštivte oficiální stránky společnosti 2K zde.


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share