Limitovaná edice Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISE Edition vyjde v březnu

Hráči po celé Evropě budou mít možnost přidat se k lovu ve velkém stylu již 26. března, kdy vstupuje do prodeje limitovaná edice Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISETM Edition a nový ovladač Nintendo Switch Pro Controller MONSTER HUNTER RISETM Edition, stejně jako samotná hra z věhlasné RPG série MONSTER HUNTER RISE od společnosti Capcom pro Nintendo Switch.

Edice Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISE Edition přináší vyobrazení Magnamala, jednoho z nejznámějších herních monster, ve spojení s dalším unikátním designem s tématikou MONSTER HUNTER RISE, který zkrášluje jak konzoli, tak i oba Joy-Con ovladače. Edice dále obsahuje digitální kód na stažení hry MONSTER HUNTER RISE včetně dodatku Deluxe Kit DLC* a dalšího bonusového obsahu**. Ovladač Nintendo Switch Pro Controller MONSTER HUNTER RISE Edition je prodáván samostatně a je také přinese design Magnamala. Hráči mají stále možnost vyzkoušet bezplatné demo MONSTER HUNTER RISE, které je dostupné ke stažení na Nintendo eShop pro Nintendo Switch až do 31. ledna. V demu na hráče čekají 4 úkoly, nové herní mechanismy Wirebug a Wyvern Riding a také 14 různých druhů zbraní. Demo verze přináší několik možností nastavení lovu včetně možnosti hrát offline v režimu pro jednoho až 4 hráče, nebo online v multiplayer módu.***

Hra MONSTER HUNTER RISE, která je nejnovějším přírůstkem do oceňované série Monster Hunter od společnosti Capcom, bude v prodeji na Nintendo Switch od 23. března 2021. Hráči po celé Evropě budou mít možnost přidat se k boji v plné parádě díky limitované edici Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISE Edition, která obsahuje digitální kód ke stažení hry včetně dodatku Deluxe Kit DLC a bonusového obsahu. Hráči se navíc mohou těšit na nový ovladač Nintendo Switch Pro Controller MONSTER HUNTER RISE Edition (v prodeji samostatně). Vše v prodeji od 26. března u vybraných prodejců.

Poznámky:
*Deluxe Kit DLC obsahuje následující digitální předměty: set brnění “Kamurai” Hunter, část brnění “Shuriken Collar” pro Palamuta, část brnění “Fish Collar” pro Palica, gesta (4 skoky), set póz Samurai, obličejovou kresbu Kabuki, účes “Izuchi Tail”.
**Bonusový obsah zahrnuje: brnění Palamute Retriever Costume, brnění Palico Forest Cat Costume a talisman Novice Talisman.
***Lokální multiplayer vyžaduje jednu konzoli a jednu hru na jednoho hráče. Během online hraní je vyžadováno připojení k internetu. K využití online služeb je nutné přihlášení k Nintendo účtu a akceptování příslušných podmínek užívání služby. Platí ujednání o bezpečnosti Nintendo účtu. Některé online služby nemusí být dostupné ve všech zemích. Online hraní vyžaduje placené online členství. Zjistěte více o službě placeného členství.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share