Mario slaví 35. narozeniny: umístěte se v žebříčku a získejte sběratelskou minci!

Chtěli byste si zasoutěžit? Máte rádi výzvy? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, máme pro vás skvělou zprávu! Na oslavu 35. výročí našeho oblíbeného instalatéra Nintendo vyhlásilo soutěž, díky které budete moct vyhrát jedinečné sběratelské mince.

Prvních 100 mincí bude uděleno 100 lidem, kterým se ve Super Mario Makeru 2 (první hra výzvy) podaří dokončit úroveň pojmenovanou “35th Anniversary Auto-Mario“ s co nejkratším možným časem. Případní zájemci mají čas do 25. listopadu 2020 (do 03:00) a jediné, co k tomu potřebují, je vlastní kopie Super Mario Makeru 2, Nintendo Switch Online předplatné a mít konzoli nastavenou na region, ve kterém je soutěž platná (pokud máte vybranou Českou Republiku, tak je to  v pořádku).

Pokud výše zmíněnou hru nevlastníte, nebo z daleka nespadá mezi vaše nejoblíbenější, a i přesto byste měli o minci velký zájem, nezoufejte! Budete mít příležitost ještě díky hře Super Smash Bros. Ultimate a Splatoon 2. Na to je však ještě času dost, tak si o tom povíme příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share