Mark of The Ninja: Remastered vychází 9. října

Studio se veselí a fanoušci jásají, dav šílí! S radostí oznamujeme, že Mark of the Ninja: Remastered vychází už 9. října na nintenďácké Nintendo Switch. Nově doplněna o novou, lepší grafiku a plně přepracované audio s možností užít si všechen obsah této cenami ověnčené hry s rozšířením „Special Edition” v jednom balení.

Mezi hlavními body, které chci vypíchnout, patří:

 • Vylepšená grafika
  Původní in-game art byl komprimován do 720p, navzdory tomu, že zdrojové podklady byly původně nakreslené v mnohonásobně vyšším rozlišení. V tomto remasteru vývojáři vše znovu vyexportovali ve vysokém rozlišení.
 • Zahrnutí speciálního DLC
  Přidán speciální dodatečný příběh – Dosan’s tale. Hrajte za mladého Dosana, získejte nové unikátní předměty, zažijte nový příběhový level a odemkněte si komentáře vývojářů napříč celou původní hrou.
 • Vylepšení postav a prostředí
  Postavy byly znovu exportovány z původní vektorové grafiky a ve všech prostředích bylo dramaticky navýšeno rozlišení. Přepracované vizuály dovolí vidět detaily jako nikdy předtím a celkově redukují grafické nedokonalosti, dokonce i když hrajete na standardních 1080p monitorech a zařízeních.
 • Přepracovaná videa
  Všechna videa jsou nyní exportována v nejvyšší kvalitě a většina scén byla znovu re-animována pro lepší detaily.
 • 5.1 kanálové ozvučení
  Zcela nové 5.1 kanálové ozvučení hry. Ozvučení hry využívá nové vysoce kvalitní kompresi a zvuky z videí byly předěláno pro vylepšení věrnosti a kvality.

Za zmínku také stojí následující úlevy pro již vlastnící hráče. Noví hráči si hru mohou zakoupit v přepočtu za 500 Kč, protože jde o novinku pro Nintendo Switch, ale hráči na konkurenčních platformách si mohou za pouhých 100 Kč zakoupit speciální DLC, které hráčům zároveň odemkne i tuto novou remasterovanou verzi. A fanoušci, kteří již DLC zakoupené mají, dostanou upgrade hry zdarma. Prosím berte na vědomí, že možnost upgradovat je omezena na příslušný ekosystém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share