AKTUALIZACE 5. 1. 2021 11:31 – PR manažer vývojářského studia, Tobi Stolz-Zwilling, na svém twitterovém účtu uvedl, že došlo k chybě a hra se na Nintendo Switch v dohledné době nechystá.


ORIGINÁLNÍ ČLÁNEK – Česká úspěšná středověká hra, zasazená do období posledních Lucemburků, Kingdom Come: Deliverance, by se mohla už v únoru objevit na Nintendo Switch. Tvrdí to alespoň plán vydávaných her zveřejněný na japonských oficiálních Nintendo stránkách. Hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition by měla dorazit jak v krabicové, tak v digitální verzi už 18. února 2021. Prozatím nedošlo k žádnému oficiálnímu vyjádření od tvůrců nebo vydavatelů hry. Pro ty z vás, kteří netuší o jakou hru jde, přinášíme krátký popis ze Steamu:

Probouzíte se jako syn vesnického kováře Jindřich vprostřed zuřící občanské války. Při nájezdu žoldnéřské armády na vaši ves pouze zázrakem uniknete jisté smrti a bezmocně pak přihlížíte, jak nájezdníci pobíjejí vaše přátele a nakonec i celou rodinu. Jediné, co si z místa zkázy odnášíte, je meč vykovaný vaším otcem, a odhodlání vypátrat a ztrestat vrahy svých blízkých. Pomstěte své rodiče a pomozte ubránit svou domovinu před dobyvačnými vojsky!