Dejme teď stranou Ameriku a Japonsko a soustřeďme se na to, co nám velké N nabídne již tento týden ve svém eShopu. Citím to sám, nebo to také vnímáte, že v tuto chvíli je takový klid před bouří? Přeci jen všichni zahloubaně koukají na obrazovky při dobrodružství Linka nebo se nechávají unést na vlně retro her, než na nás naplno vybafnou Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe či Rime a další. Než se nadějeme bude léto, s ním E3 a další příval her.

Teď v tom klidném období si můžeme vychutnávat i ty menší hry, některé z nich, i když jsou indie, mohou zabavit na hodiny a hodiny, stejně jako AAA tituly. Pojďme se podívat co si na nás Nintendo připravilo. Na Switchi se objeví zajímavě vypadající hra Snake pass a pak i samozřejmě retro Metal slug. 3DSko nám naservíruje již druhý díl Urban Trial Freestyle (a k němu i Demo), Pinball breakout, Go! Go! Kokopolo 3D, Super destronaut 3D, Pic-a-Pix Colour a FIFTEEN. V neposlední řadě i nějaká ty témata. Na Wii U se zase dočkáte Cube Life: Pixel Action Heroes, stejně jako na 3DS Pic-a-Pix Colour a Mutant Alien Moles of the Dead.

Níže už je celý kompletní seznam her pro Evropu. Kdyby někoho ale přeci jen zajímalo, co si zahrají nově v Americe či Japonsku, tak se může podívat do zdrojů, kde jsou kompletní výčty.

Switch eShop

Snake Pass

Metal Slug

Wii U eShop

Cube Life: Pixel Action Heroes

Pic-a-Pix Colour

Mutant Alien Moles of the Dead

3DS eShop

Pinball Breakout

Urban Trial Freestyle 2

Go! Go! Kokopolo 3D

Pic-a-Pix Colour

Super Destronaut 3D

FIFTEEN

3DS Themes

Runbow: Runbow, Satura, Bowhemoth, Music

Atlantyca: Geronimo Stilton Space Mission, Bat Pat For a Love of Sonar

Demos and Trials

Urban Trials Freestyle 2

A nakonec i hry, u kterých cena klesne.

ZenFa Productions tituly.

Little Orbit tituly poklesnou na stálo.

Ohayou! Beginner’s Japanese .

Discovery.

SDK Spriter.

nuGAME tituly.

Lightwood Games tituly.

MSL tituly.

CIRCLE tituly.

Joindots tituly.

ZdrojZdroj