Na konci dubna vyjde nový model konzole Nintendo Switch

Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition se speciálním vzhledem inspirovaný hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dorazí do obchodů už 28 dubna.* Tato nová elegantní edice nese design hry včetně známého znaku Hylian Crest na přední části dokovací stanice.

Kromě toho si hráči budou moci pořídit další dvě nová příslušenství – Nintendo Switch Pro Controller a Nintendo Switch ochranné pouzdro, oboje opět s tematikou titulu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, který vychází 12. května. Nová konzole a obě příslušenství byly oznámeny během videa, ve kterém producent série Eiji Aonuma ukázal nové gameplay záběry, které můžete zhlédnout zde.

V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom si hráči budou sami určovat cestu rozlehlou krajinou Hyrule a tajemnými ostrovy, které se vznášejí na v oblacích. Volba cesty v tomto pokračování The Legend of Zelda: Breath of the Wild bude pouze na nich. Ve světě, kde velkou roli hraje jejich představovat, dostanou hráči do vínku celou řadu Linkovo nových schopností, bez nichž by byla bezpečnost celého království ve vážném ohrožení.

V novém videu ukazuje producent série The Legend of Zelda Eiji Aonuma gameplay záběry ze hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, která na Nintendo Switch dorazí už zanedlouho. Kromě toho byla oznámena tematická konzole Nintendo Switch – OLED Model a dvojice příslušenství (Pro Controller a ochranné pouzdro) s designem hry.

*Neobsahuje hru The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je logo_cqe.png.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share