Nastartujte motory na nových tratích v Mario Kart 8

Vydejte se na nostalgickou jízdu skrz historii série Mario Kart díky Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass a protněte cílovou rovinku až na 48 remastrovaných tratí. V rámci tohoto placeného DLC* bude v průběhu letošního a nadcházející roku vydáno šest balíčků, kdy každý bude obsahovat šest tratí. Všechny tratě lze hrát lokálně i online**. První balíček tratí vychází už právě dnes!

Trailer pro nové placené DLC do hry Mario Kart 8 Deluxe, které přinese 48 remasterovanýh tratí.

První balíček nabídne Golden Dash Cup a Lucky Cat Cup, v nichž hráči poznají eskalátory a výlohy ve Wii Coconut Mallu, budou se vyhýbat padajícím balvanů v N64 Choco Mountain, spěchat skrz řvoucí dav v 3DS Toad Circuit, vznášet se nad mraky v GBA Sky Garden či cestovat skrz husté zácpy v DS Shroom Ridge. A vůbec poprvé si budete moci vybrat svoji vlastní cestu na tratích Tokyo Blur, Paris Promenade a Ninja Hideaway z Mario Kart Tour.

Obohaťte svůj herní zážitek v Mario Kart 8 Deluxe s Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass a užijte si ještě více ramp, smyček, zatáček a skoků ve chvíli, kdy se každý z šesti balíčků stane dostupným pro všechny hráče. Hráči si toto DLC mohou vychutnat zcela zdarma pokud si už předplácí službu Nintendo Switch Online + Expansion Pack, případně si ho lze zakoupit samostatně přes Nintendo eShop.

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass vychází právě dnes. Započněte nostalgickou cestu protněte cílovou rovinku na celkově až 48 remasterovaných tratí. Každý z šesti balíčků nabídne až do konce roku 2023 šest tratí, přičemž první balíček je od dnešní dne dostupný.

Poznámky:

*Jednotlivé balíčky nelze pořídit samostatně. Kopie hry Mario Kart 8 Deluxe pro Nintendo Switch je vyžadována ke hraní obsahu Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass. Bezplatná aktualizace hry je vyžadována. Připojení k internetu je vyžadováno ke stažení aktualizace. Registrace a propojení Nintendo účtu, a přijmutí Nintendo Account Agreement a Privacy Policy je vyžadováno. Zjistěte více o aktualizování her na konzoli Nintendo Switch.

**Internetové připojení je vyžadováno pro online hraní. Pro využití online služeb je nutné si vytvořit Nintendo účet a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňováno. Některé online služby nemusejí být dostupné ve všech zemí. Online hraní vyžaduje placené online členství. Zjistit o něm více můžete zde.

Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je logo_cqe.png.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share