Nintendo Direct E3 2021

Nintendo Direct E3 2021 ukazuje novinky!

Při své téměř 40 minutové E3 2021 Nintendo Direct videoprezentaci společnost Nintendo ukázala celou řádku nových her, které nás čekají na konzoli Nintendo Switch, přičemž spousta z nich vyjde již letos. Ke zhlédnutí prezentace Nintendo Direct E3 2021 navštivte webovou stránku Nintendo of Europe E3 2021.

Mezi novinky patří Metroid Dread, první 2D hra Metroid s lovkyní odměn Samus Aran a novým příběhem po 19 letech, Mario Party Superstars, nová hra ze série Mario Party, která využívá původních hracích desek z éry Nintenda 64 a sbírky miniher napříč sérií; Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp, které obsahují přepracované první dvě hry Advance Wars; WarioWare: Get It Together!, nejnovější hra z bláznivé (a zábavné) série WarioWare; a Game & Watch: The Legend of Zelda inspirovanou systémy Game & Watch, ve které najdete první tři hry ze série Legend of Zelda.

Navíc byl odhalen další DLC bojovník ze Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2* – Kazuya Mishima ze série TEKKEN. Při Nintendo Direct prezentaci měl premiéru také teaser na sequel hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ve kterém byl vidět herní gameplay a nový svět vysoko nad královstvím Hyrule.

Byla rovněž odhalena celá řádka zajímavých her od vývojářských a vydavatelských partnerů včetně hry Mario + Rabbids Sparks of Hope od Ubisoftu, sequel ke hře Mario + Rabbids Kingdom Battle; Shin Megami Tensei V, další titul v úspěšné role-play sérii Shin Megami Tensei vyvinuté společností Atlus a vydané v Evropě společností Nintendo, a tři hry ze série Life is Strange od SQUARE ENIX včetně poslední hry Life is Strange: True Colors.

Níže se dozvíte vice o dalších novinkách z prezentace Nintendo Direct:

 • Metroid Dread: První 2D hra Metroid s novým příběhem po 19 letech vyjde ještě letos nakonzoli Nintendo Switch. Metroid Dread je přímé pokračování ke hře z roku 2002 – Metroid Fusion a uzavírá pětidílnou ságu o zvláštně propojených osudech lovkyně odměn Samus a Metroidů, která začala původní hrou Metroid na NES. V této hře zamíříSamus sama na záhadnou odlehlou planet a pronásleduje ji nová mechanická hrozba: roboti E.M.M.I. Získáváním schopností se mohou hráči vracet do oblastí, kde už byli a nacházet v nich nová místa i skrytá vylepšení klasickéh Metroid hratelnosti.Prozkoumejte rozsáhlou mapu, zničte E.M.M.I roboty a překonejte strach, který sužuje planetu ve hře Metroid Dread. Ta na konzoli Nintendo Switch vyjde 8. října. Předobjednání je možné již nyní na Nintendo eShop. Při vydání bude k dispozici takéMetroid Dread Special Edition, která obsahuje hru, SteelBook, 190stránkový 2D Metroid artbook a pět karet s kresbami ze všech pěti částí ságy. A konečně, k zakoupení bude také dvojbalení nové amiibo figurky Samus s jejím oblekem z Metroid Dread a E.M.M.I. amiibo figurka.
 • Sequel ke hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild: Nový teaser ke hře na Nintendo Switch ukázal gameplay i rozsáhlý svět nacházející se vysoko nad Kingdom of Hyrule. Sequel hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild by měl vyjít na Nintendo Switch v roce 2022. Více informací se dozvíme v budoucnu.
 • Kazuya Mishima se přidává do bitvy: Do herní série Super Smash Bros. Ultimate se jako nejnovější DLC bojovník v Fighters Pass Vol. 2* přidá k Min Min ze hry ARMS, Stevovi a Alex ze hry Minecraft, Sephirothovi ze hry FINAL FANTASY VII a Pyře/Mythře ze hry Xenoblade Chronicles 2 a jednomu zatím neohlášenému bojovníkovi přidá Kazuya Mishima z bojové série TEKKEN. Více informací o Kazuyovi, včetně přesného data vydání, se dozvíte ve speciální videoprezentaci od Masahira Sakuraie 28. června.
 • WarioWare: Get It Together!: Ve hře WarioWare: Get It Together! si můžete zahrát spoustu menších her za Waria i jeho přátele. Každá postava má svou specifickou schopnost a upravuje tak způsob, jak hrát každou minihru. Poprvé v celé sérii mohou dva hráči hrát minihry spolu na stejné obrazovce pomocí dvou Joy-Con ovladačů nebo pomocí bezdrátového hraní s dodatečnou konzolí a hrou. Zvláštní, divoká a šílená hra WarioWare: Get It Together! vyjde pro konzoli Nintendo Switch 10. září. Předobjednávky jsou dostupné na Nintendo eShop.
 • Mario + Rabbids Sparks of Hope: Mario a jeho přátelé se opět spojí s Rabbids k obnovení řádu v galaxii! Objevujte planety se zvláštními obyvateli, a ještě zvláštnějšími tajemstvími a zastavte záhadné zlo před pohlcením celého vesmíru. Mario + Rabbids Sparks of Hope bude k dispozici pro konzoli Nintendo Switch v roce 2022. Pro hráče,kteří by si chtěli zahrát původní hru Mario + Rabbids Kingdom Battle, je hra momentálně na Nintendo eShop na konzoli Nintendo Switch až do 27. června zlevněna o 75 %.
 • Shin Megami Tensei V: V nejnovějším přídavku do úspěšné RPG série Shin Megami Tensei hrajete za středoškoláka, který musí využít svých nových schopností k boji proti pustině plné démonů pomocí systému, ve kterém hledání slabin nepřátel je hlavním způsobem, jak provést silná komba. I když jsou démoni vašimi protivníky, někteří z nich mohou být užitečnými spojenci, kteří s vámi po troše vyjednávání budou bojovat ve skomírajícím světě. Jak se bude odvíjet váš osud? To zjistíte ve hře Shin Megami Tensei V, která vyjde od společnosti Nintendo v Evropě pouze pro konzoli Nintendo Switch 12. listopadu.
 • Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp: Řiďte armádu ve strategickém tahovém boji jakožto taktický rádce Orange Star Army. Vaše zkušenosti jsou potřebné k pohybu pozemních, vzdušných i námořnických jednotek po bojišti a ovládnutí bitvy silnýmischopnostmi. Porazte nepřátelské jednotky a dojděte obsazováním měst a základen až k vítězství. Dávejte si při přesouvání jednotek pozor na měnící se terén a počasí, a to ve dvou kampaních, které vyprávějí události z her Advance Wars a Advance Wars 2: Black Hole Rising. Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp vyjde na konzoli Nintendo Switch 3. prosince.
 • Game & Watch: The Legend of Zelda: Toto malé herní zařízení inspirované retro systémem Game & Watch obsahuje tři klasiky ze série Legend of Zelda – The Legend of Zelda, Zelda II: The Adventure of Link a The Legend of Zelda: Link’s Awakening – a k tomu speciální verzi klasické Game & Watch hry Vermin s Linkem jakožto hratelnou postavou. Součástí zařízení Game & Watch: The Legend of Zelda, které vyjde 12. listopadu, jsou také hratelné digitální hodiny s tématikou hry The Legend of Zelda a stopky s tématikou hry Zelda II: The Adventure of Link.
 • Mario Party Superstars: Je čas na legendární sbírku herních desek a miniher Mario Party! Hra Mario Party Superstars obsahuje pět klasických herních desek z éry Nintendo 64 a sbírku 100 miniher napříč sérií Mario Party – navíc všechny herní módy si můžete zahrát online!** Hra Mario Party Superstars vyjde na konzoli Nintendo Switch 29. října.
 • MONSTER HUNTER STORIES 2: Wings of Ruin: Připravte se na jízdu vašeho života s monstry za společníky po boku v RPG dobrodružství MONSTER HUNTER STORIES 2: Wings of Ruin. Prozkoumávejte různorodé krajiny, sbírejte materiály, vyrábějte předměty pro svou cestu a bojujte v tahových bitvách. Potřebujete trochu síly monster navíc? Spojte se na kooperativní úkoly a bitvy s přáteli. Zahrajte si bezplatné demo od 25. června a svá uložená data můžete přenést do plné hry, jakmile vyjde na Nintendo Switch 9. července.
 • Life is Strange: True Colors: Hra Life is Strange: True Colors vypráví příběh Alex, mladé ženy, která má nadpřirozenou schopnost vstřebávat a ovládat silné emoce ostatních. Zažijte strhující herní příběh a dělejte morální rozhodnutí, hned jakmile vyjde na konzoli Nintendo Switch 10. září.
 • Life is Strange Remastered Collection: Zažijte oceňovanou hru Life is Strange společně s jejím prequelem Life is Strange: Before the Storm s remasterovanou grafikou. Dvě hry se strhujícím příběhem a nezapomenutelnými postavami vyjdou na konzoli Nintendo Switch poprvé jako jeden set – Life is Strange Remastered Collection, a to ještě letos.
 • Super Monkey Ball Banana Mania: Přes 300 láskyplně znovu vytvořených úrovní a bludišť. 12 zábavných miniher a úžasná řádka postav, které se vrátí do světů Super Monkey Ball v této remasterované verzi původních ikonických her Super Monkey Ball – se skvělým načasováním k 20. výročí milované série. Hra Super Monkey Ball Banana Mania dorazí na konzoli Nintendo Switch 5. října.  
 • Danganronpa S: Ultimate Summer Camp: Oblíbené postavy ze série Danganronpa jsou připravené na léto v nové hře Danganronpa S: Ultimate Summer Camp. Objevujte Jabberwock Island a rozvíjejte své Dangan postavy, získávejte peníze z bitev a vylepšete si vybavení, abyste porazili bosse a přešli na další ostrov. Prozkoumejte tropický resort ve hře Danganronpa S: Ultimate Summer Camp, která vyjde ještě letos.
 • Danganronpa Decadence: Na konzoli Nintendo Switch dorazí také tři klasické hry série Danganronpa. Fyzická kolekce obsahuje hry Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition, Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition a nejnovější hru Danganronpa S: Ultimate Summer Camp. Zahrajte si celou kolekci nebo si pořiďte hry jednotlivě na Nintendo eShop. Danganronpa Decadence vyjde na konzoli Nintendo Switch ještě letos.
 • Hyrule Warriors: Age of Calamity Expansion Pass: Pořízením Hyrule Warriors: Age of Calamity Expansion Pass** za €19.99 dostanou hráči dvě vlny DLC: 1. vlna: Pulse of the Ancients 18. června a 2. vlna: Guardian of Remembrance koncem listopadu. Pulse of the Ancients obsahuje nové typy zbraní, silné nepřátele a mnoho dalšího, včetně nového Battle-Tested Guardian. Guardian of the Remembrance přinese nové popisky postav, nová prostředí, postavy k hraní a nové bitevní dovednosti pro již hratelné postavy.
 • Mario Golf: Super Rush: Po vydání hry Mario Golf: Super Rush 25. června nás toho k této golfové hře z Mushroom Kingdom čeká ještě mnoho. V budoucnu vyjdou bezplatné aktualizace, které budou obsahovat nová golfová hřiště a hratelné postavy. Odpaliště už je téměř připravené na náš příchod!
 • The Legend of Zelda: Skyward Sword HD: 16. července vyjde na konzoli Nintendo Switch hra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, která vás vezme na Linkovo létající dobrodružství s HD grafikou a novými možnostmi ovládání. Zvlášť budou od stejného dne k zakoupení také amiibo figurky Zeldy a Loftwinga a Joy-Con ovladače s tématikou Master Sword a Hylian Shield.
 • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2: Připravte se na dvě ikonické skateboardingové hry v nové remasterované HD podobě! Jezděte na skatu s dobovými hity za Tonyho Hawka a řádkou nových i vracejících se skaterů. Vemte si své tréninky s sebou se všemi původními herními módy a soutěžte lokálně nebo online**, kde se můžete předvést před ostatními skatery. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 vyjde na konzoli Nintendo Switch 25. června.
 • Just Dance 2022: Připravte se na tanec s nejnovější hrou Just Dance! Tento přídavek do série obsahuje 40 nových hitů jako je “Level Up” od Ciary, “Believer” od Imagine Dragons, “Run the World (Girls)” od Beyoncé a mnoho dalších. Zatancujte si spředplatným Just Dance Unlimited na více jak 700 písní. Jeden měsíc je ke hře zcela zdarma. Just Dance 2022 vyjde na konzoli Nintendo Switch 4. prosince.
 • Marvel’s Guardians of the Galaxy: Cloud Version: Nažhavte si Star-Lordovi boty, protože vás čeká divoká jízda vesmírem v Marvel’s Guardians of the Galaxy. S nepředvídatelnými Strážci po boku budete přecházet z jedné šílené situace do další, a to se známými Marvel postavami, které budou bojovat za osud vesmíru. Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy: Cloud Version vyjde na konzoli Nintendo Switch 26. října.
 • Two Point Campus: Vraťte se do vtipného okouzlujícího světa Two Point County! V tomto management simulátoru si postavíte vlastní univerzitu, kterou můžete řídit, jak se vám zachce. Budete mít k dispozici spoustu tvořivých nástrojů, se kterými si školu personalizujete a dovedete na další úroveň. Hra Two Point Campus vyjde na konzoli Nintendo Switch příští rok.
 • Worms Rumble: V této arénové střílečce rozdrtíte své nepřátele v boji různých platforem s 32 hráči**. Hrajte denní výzvy, bitevní módy a sezónní eventy a vyčervěte se tak na žebříčcích. Bojujte na nové mapě Spaceport Showdown a vyzkoušejte si bezplatně nový Patchwork Bear outfit, který bude k dispozici první dva týdny od vydání hry. Předobjednávky hry Worms Rumble začínají dnes na Nintendo eShop s 25% slevou a hra se na konzoli Nintendo Switch připlazí 23. června.
 • Project Zero: Maiden of Black Water: V této hororové adventuře se zbavíte duchů pomocí camery obscury a odhalíte záhady obklopující éterické ale smrtící hory Hikami. Tento mrazivý příběh obsahuje různé protagonisty, kteří vám umožní zažít hru z různých pohledů. Tato verze hry obsahuje také nové kostýmy. Hra Project Zero: Maiden of Black Water vyjde na konzoli Nintendo Switch ještě letos.
 • Cruis’n Blast: Arkádová hra Cruis’n Blast spěchá na konzoli Nintendo Switch. Projeďteskoro 30 drah. Závodit spolu mohou až čtyři hráči, takže si vyberte svoje oblíbené vozidlo a jděte na to. Vybrat si můžete z 23 vozidel, a to od licencovaných superaut až po Monster Truck, tank až dokonce po jednorožce. Hra Cruis’n Blast vyjde exkluzivně na konzoli Nintendo Switch tento podzim.
 • DOOM Eternal DLC: Zbourejte peklo v první dodatečné kampani ke hře DOOM Eternal, The Ancient Gods – Part One. Čeká na vás hlubší a náročnější boj při boji proti nejnovějším hrozbám v démony zamořených ruinách a deštivém terénu.
 • DRAGON BALL Z: KAKAROT + A NEW POWER AWAKENS SET: Prožijte znovu příběh Goku a ostatních Z fighterů v této akční RPG hře. Zahrajte si čtyři ságy a postavte se ikonickým nepřátelům. Prozkoumejte svět, který je jenom váš: pomáhejte obyvatelům, sbírejte ingredience a trénujte k dosažení nových dovedností. Jsou zahrnuty i Boss Battle Episodes “A New Power Awakens Parts 1 and 2”. DRAGON BALL Z: KAKAROT + A NEW POWER AWAKENS SET vyjde na konzoli Nintendo Switch 24. září.
 • Strange Brigade: V této adventuře z pohledu třetí osoby se probojujete armádou mumifikovaných zrůdností a budete řešit nebezpečné hádanky v zamořených ruinách. Jděte sám nebo v týmu s dalšími dobrodruhy přes lokální bezdrátový co-op mód nebo online**. Hra Strange Brigade vyšla na konzoli Nintendo Switch krátce po prezentaci.
 • Astria Ascending: Fantastický svět Orcanon na vás čeká! Při prozkoumávání malovaného světa si upravíte tým demi bohů a spustíte tak ničící útoky v zábavném tahovém boji. Hra Astria Ascending vyjde na konzoli Nintendo Switch 30. září.

* K hraní DLC je vyžadována plná verze hry, která je v prodeji zvlášť.
** K využívání online služeb je nutné si založit Nintendo Account a souhlasit s podmínkami. Všechna práva jsou vyhrazena. Některé online služby nemusí fungovat ve všech státech. Hraní online vyžaduje placené online členství.

Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share