Nintendo oznamuje partnerství se společností Western Digital

Společnosti Nintendo a Western Digital uzavřely globální partnerství za účelem vytvoření licencovaných Nintendo paměťových karet pro konzoli Nintendo Switch. Tyto microSDXC karty budou dostupné v kapacitách 64 GB a 128 GB a budou opatřeny logy konzole Nintendo Switch a SanDisk.

Western Digital je globální leader v oblasti paměťových uložišť a jeho SanDisk micro SD karty mají důvěru zákazníků po celém světě“ řekl Tom Prata, viceprezident strategických aktivit společnosti Nintendo of America. „Tyto nové paměťové karty poskytnou výrazné navýšení úložného prostoru a budou k dostání na mnoha prodejních místech společně s konzolí Nintendo Switch a hrami pro tuto konzoli.

S rostoucím počtem nových titulů pro konzoli Nintendo Switch umožní naše licencované paměťové karty rychlé a snadné rozšiřování jejich úložného prostoru“ řekl Sven Rathjen, viceprezident produktového marketingu a zákaznických řešení společnosti Western Digital. „Nintendo Switch má úžasný start a my jsme z našeho partnerství se společností Nintendo nadšení.

Konzole Nintendo Switch umožňuje hráčům rozšířit její základní úložný prostor za pomoci microSD karet a od jeho vydání nabídka dostupných titulů stále roste. Více místa pro stahování her a jejich updatů je tedy na místě! Tyto nové karty budou k dispozici v obchodech počínaje letošním říjnem. Cena prozatím není stanovena. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.nintendo.com/switch.

Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share