Nintendo představuje Nintendo Switch Lite, konzoli zaměřenou na hraní v handheld módu

Společnost Nintendo dnes představila nový přírůstek do rodiny Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, konzoli pro hraní Nintendo Switch her v handheld módu. Konzole Nintendo Switch Lite vyjde 20. září 2019 a bude dostupná ve třech barvách: žluté, šedé a tyrkysové. S konzolí zároveň vychází i nové ochranné pouzdro a ochranná nalepovací folie na display. Oficiální video o Nintendo Switch Lite lze shlédnout na oficiálních stránkách Nintendo Switch Lite (dostupné v angličtině).

Vlajková loď Nintendo Switch vyšla v březnu roku 2017 a nabídla tři různé herní módy: TV mód s připojením obrazovky pomocí dokovací stanice Nintendo Switch, kooperativní nebo kompetitivní hraní v tabletop módu, které nabízí sdílenou zábavu díky ovladačům Joy-Con, a klasický handheld mód. Konzole na trh vstoupila s dvojicí šedých Joy-Con ovladačů nebo s neonově modrým a neonově červeným Joy-Con ovladačem. Nintendo Switch Lite nemá odnímatelné Joy-Con ovladače a je mnohem menší verzí Nintendo Switch konzole. Nemá žádný stojánek, a jako specializovaná konzole na hraní v handheld módu tak postrádá jakékoliv připojení s televizí nebo monitorem (neobsahuje tedy ani dokovací stanici, ani HDMI kabel). Pro kompletní seznam rozdílů mezi Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite navštivte oficiální webové stránky (dostupné v angličtině)

Na tomto novém zařízení můžete hrát všechny dostupné hry z rozrůstající se knihovny Nintendo Switch, které podporují hraní v handheld módu, s pár výjimkami. Na zadní straně fyzických her a na webových stránkách Nintendo najdete u každého titulu informaci, s jakými herními módy jde titul použít.

Kromě základních barevných variací Nintendo Switch Lite, Nintendo oznámilo vydání limitované konzole Nintendo Switch Lite Zacian & Zamazenta v šedém provedení s azurovými a purpurovými tlačítky, jejíž zadní strana skýtá ilustrace legendárních pokémonů z her Pokémon Sword a Pokémon Shield. Limitovaná edice konzole na trh dorazí 8. listopadu 2019. Ve hrách Pokémon Sword a Pokémon Shield se trenéři vydají vstříc novému dobrodružství v regionu Galar, kde budou moci chytat, bojovat a vyměňovat již známé ale i nové Pokémony. Společně tak odhalí spletitý záhadný příběh legendárních pokémonů Zacian a Zamazenta. Limitovaná edice konzole Nintendo Switch Lite Zacian & Zamazenta bude na trhu dostupná do vyprodání zásob. Hry Pokémon Sword a Pokémon Shield vycházejí 15. Listopadu 2019 na všechny zařízení z rodiny Nintendo Switch.

Majitelé Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite si mohou dohromady užít multiplayerové tituly jako třeba Super Mario Maker 2, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2 nebo Super Smash Bros. Ultimate, ať už online díky Nintendo Switch Online nebo lokálně bezdrátově. Pro další informace o Nintendo Switch Lite navštivte naše oficiální Nintendo Switch stránky (dostupné v angličtině).

Nintendo představuje Nintendo Switch Lite, konzoli zaměřenou na hraní v handheld módu. Konzole Nintendo Switch Lite vychází 20. září a je dostupná ve třech barvách: žluté, šedé a tyrkysové.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share