Nintendo dnes šokovalo své fanoušky, když oznámilo, že Switch by měl mít placené online služby. Zatímco prezentace nepředstavila žádné podrobnosti za co přesně by hráč měl platit, Nintendo oficiální internetové stránky prozrazují vše, co můžete očekávat, když se ke službě přihlásíte. Tato placená služba bude zahrnovat on-line hry, hlasový chat, online lobby, exkluzivní nabídky a dokonce zdarma NES nebo SNES hru měsíčně. V závislosti na tom kolik se Nintendo rozhodne účtovat, může jít o zajímavou nabídku.

Online hraní na Nintendo Switch

Klasická online funkce umožňující hraní s přáteli přes internet po přihlášení ke svému účtu Nintendo. Online hraní bude zdarma pro držitele účtu Nintendo, do doby spuštění placené on-line služby na podzim 2017.

Online lobby a hlasový chat

Až se mi chce křičet, KONEČNĚ! Ovšem to by nebylo Nintendo, aby v tom nebyl alespoň malý háček. Celá komunikace totiž bude probíhat pomocí vašeho chytrého telefonu, na kterém poběží speciální aplikace spárovaná se Switchem. Uvidíme jak to bude spolu fungovat. Free, limitovaná verze této aplikace bude k dispozici ke stažení v létě 2017.

Měsíční hry ke stažení

Předplatitelé získají ke stažení hry Nintendo Entertainment System nebo Super Nintendo Entertainment System s nově přidanou funkcí online hraní, zdarma po dobu jednoho měsíce.

Exkluzivní nabídka

Speciální nabídky pro předplatitele mohou zahrnovat slevy u vybraných digitálních her a obsahu.

 

Chystáte se přihlásit?

 

Zdroj