Nintendo Switch eShop se dočkal další aktualizace

Nintendo dnes zaktualizovalo Nintendo Switch eShop, který konečně umí rychlé vyhledávání titulů v zohledněných cenových relacích, přidává jednoduchou zkratku pro hledání dle žánrů a další. Právě na použitelnost Switch eShopu si stěžuje nemálo fanoušků a na sociálních sítích, redditu a různých fórech se objevuje nemalé množství komentářů, které narážejí na špatnou strukturu a organizaci eShopu. Na českém Switch eShopu je k dnešnímu dni přes více než tisíc titulů a orientace v něm je opravdu otřesná. Nová aktualizace tak usnadňuje vyhledávání v rámci cenových relacích, dle žánrů nebo podle toho, zda má hra demo k vyzkoušení. Pořád nejde o nic převratného a doufám, že do budoucna použitelnost ještě vypilují. Jedno obrovské plus je, že díky tomuto updatu se k hráčovi dostane tak mnohem více titulů, o které by mohl mít pravděpodobný zájem. Aktualizaci není třeba stahovat, eShop byste měli mít už vylepšený.

3 comments
  1. Já jsem naopak s Nintendo eShopem velmi spokojenej – nejsou tam zbytečné informace, rychle se načítá, velmi snadno se v něm vyhledává. Mam ještě Xbox a když jsem shop na Switchi poprvé viděl, tak jsem byl nadšenej.

    1. Opravdu? :O Pro mě je zatím pořád takovej nemastnej, neslanej… Jako ano, je přehlednější než na Wii U nebo 3DS, ale pořád žádná sláva. 🙁

  2. Opravdu, myslel jsem to vážně 😀 Mně vyhovuje to minimalistický pojetí – nejsou tam recenze a řada zbytečných údajů jako jinde – MS Store, Google Play, iTunes. Na Nintendu se mi líbí detaily – třeba jak lze snadno posouvat přehrávání ukázkových videí – prostě jenom pohnu joystickem a je to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share