Nintendo Switch OLED model je v prodeji!

Nejnovější přírůstek do zařízení z rodiny Nintendo Switch je od dnešního dne k dostání v obchodech. Nintendo Switch – OLED Model má podobné celkové rozměry jako konzole Nintendo Switch, ale větší, živoucí 7palcový OLED displej s výraznými barvami a vysokým kontrastem. Tato nová konzole dává hráčům další možnosti, jak si užít rozsáhlou a stále se rozrůstající knihovnu her pro Nintendo Switch jakkoli a kdekoli si přejí.
Konzole Nintendo Switch – OLED Model má nejen sedmipalcovou OLED obrazovku, ale také široce nastavitelný stojánek pro tabletop mód, novou dokovací stanici s možností připojení síťového kabelu (LAN kabel se prodává samostatně), 64 GB interní paměti a vylepšený zvuk pro hraní v handheld i tabletop módu. Stejně jako Nintendo Switch, i Nintendo Switch – OLED model umožňuje hráčům hrát na televizoru a sdílet odnímatelné ovladače Joy-Con pro zábavu více hráčů hned po vybalení z krabice. A tak jako u Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite, i konzoli Nintendo Switch – OLED Model si můžete vzít na cesty a užívat si jeho všestrannost při hraní kdekoli.


To však není jediná novinka, kterou dnes Nintendo uvádí na trh. K dispozici je také další hra z legendární série Metroid, Metroid Dread. Metroid Dread pojednává o mezigalaktické lovkyni odměn Samus Aran, která se vydává na novou planetu, aby prozkoumala záhadný signál. Metroid Dread uzavírá napínavý příběhový oblouk zaměřený na podivné, vzájemně propojené osudy Samus a Metroidů a mohou si ho stejně dobře užít jak dlouholetí fanoušci, tak i nováčci série.

Metroid Dread je k dostání v obchodech ve fyzické verzi a digitálně v Nintendo eShop. Vychází také Metroid Dread: Special Edition se steelbookem. Tato edice obsahuje herní kartu, pět vysoce kvalitních uměleckých karet s klíčovými kresbami pro každou 2D Metroid hru a artbook v délce 190 stránek zahrnující všech pět dílů 2D Metroid ságy.

Dne 5. listopadu vychází ve dvojbalení také nová amiibo figurka Samus v obleku z Metroid Dread a amiibo figurka E.M.M.I. Naskenováním amiibo Samus získají hráči extra zásobník energie, který jim zvýší zdraví o 100. Kromě toho lze amiibo Samus jednou denně naskenovat znovu a získat tak zdraví. E.M.M.I. amiibo poskytne Samus zásobník Missile Plus, který zvýší kapacitu jejích projektilů o 10. E.M.M.I. amiibo lze také znovu naskenovat, abyste si jednou denně doplnili některou munici.


Nejnovější člen zařízení z rodiny konzolí Nintendo Switch je ode dneška v obchodech. Nintendo Switch – OLED Model má podobné celkové rozměry jako konzole Nintendo Switch, ale větší, živoucí 7palcový OLED displej s výraznými barvami a vysokým kontrastem. Od dnešního dne si můžete pořídit také další hru z legendární série Metroid, Metroid Dread, která uzavírá napínavý příběhový oblouk zaměřený na podivné, vzájemně propojené osudy Samus a Metroidů a mohou si ji stejně dobře užít jak dlouholetí fanoušci, tak nováčci série.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share