Nové detaily k Fire Emblems Warriors

Nejvíce detailů bylo zveřejněno k postavám, pár drobností je dále známo o herní mechanice. Začněme popisem postav z FE Awakening:

Robin

Záhadný člověk, který byl zachráněn Chromem, když se zřítil ze srázu u cesty. Jak přišel k sobě, vůbec nic si nepamatoval. Je to přirozený talent v taktice a jako pomocný stratég už pomáhal Chromovi v různých bojích. Jeho profesí je Tactician, což v původní hře byla první profese. Bojuje za pomocí knihy magie.

Lissa

Je Chromova sestra a také princezna halidom of Ylisse (přibližný překlad by byl zhruba „svatého místa Ylisse“, ale kvůli zaběhnutým názvům to nechávám v originále). Má jasnou mysl a nevinnou osobnost adekvátní jejímu věku a vždy se snaží dodávat odvahu jejím přátelům. Její první profesí v původní hře byl Cleric (healer), nicméně ve FE Warriors se bude ohánět sekerou a bojovat v první linii.

Lucina

Chromova dcera, která pochází z budoucnosti. V počátku příběhu se vydává za legendárního hrdinu Martha. Vzhledem k tomu, že pravý Marth se ve hře má také objevit, bude zajímavé sledovat vývoj, když se ti dva potkají nebo o tom druhém doslechnou.

Frederick

Chromův sluha a vice-captain Shepherds. Je to moudrý muž skromné mluvy, zároveň bývá někdy příliš vážný. Ve FE Awakening mohl používat mnohé zbraně, nicméně zde bude moct používat pouze sekery.

Dále pár detailů k postavám z FE Fates:

Corrin

Hlavní postava FE Fates. V původní hře jste si pohlaví mohli vybrat, zde bude jako žena. Její styl boje spočívá v používání čepele Yato a může se také proměnit v draka.

Ryoma

Velkokníže království Hoshido a Corrinin starší bratr. Je jedinou postavou, která může používat meč Raijinto a se svými sourozenci bojuje proti království Nohr.

Xander

Velkokníže království Nohr, který v dětství vyrůstal s Corrinou. Je to Paladin, který má unikátní zbraň – Siegfried.

A nakonec něco k herní mechanice:

Už z předchozího je jasné, že Robin a Frederick mohou používat jen jeden ty zbraní, i když jejich profese umožňují více. Dále Bond Levely mají mít trochu odlišné chování – když bok po boku bojují dvě postavy, jejich vztah se hodně prohloubí. Pozná se to podle srdíčka nad postavou. Když se „nahromadí dostatečné množství vazeb“, odehraje se speciální konverzace. Poslední postřeh se týká Chromova těla v jednom traileru, které září modrou barvou – údajně má sbírat světlo na stvoření modré koule, která má být umístěna v Shield of Flames království Aytolis.

 

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
22
Share