Nové dobrodružství ze světa Pokémonů dorazí na Nintendo Switch později během tohoto roku

V průběhu dnešní prezentace Nintendo Direct, Tsunekazu Ishihara, prezident a CEO The Pokémon Company, oznámil Pokémon Sword a Pokémon Shield, nejnovější přírůstky do hlavní RPG série. Vyvinuto kým jiným než GAME FREAK Inc., nové hry budou vydány později letošní rok (my v redakci tipujeme listopad, yesbook si hraje na vědmu a říká 15. listopadu).

Pokémon Sword a Pokémon Shield se odehrávají v novém regionu Galar. Galar je rozsáhlý region s rozmanitými prostředími – idylický venkov, moderní města, husté lesy a zasněžené rozeklané hory. Lidé a pokémoni, kteří zde žijí, pracují společně na tom, aby region vzkvétal. Hráči budou mít možnost navštívit různé stadiony v regionu na jejich cestě k získání titulu šampiona. Nebudou sami, jelikož je bude doprovázet jeden z nově objevených pokémonů.

“Pokémon Sword a Pokémon Shield jsou nejnovější přírůstky v dobrodružné výpravě po světě Pokémonů, která začala před 23 lety přesně na den,” řekl Ishihara. “Od té doby objevili trenéři z celého světa nové pokémony, účastnili se epických soubojů a získali nespočet vzpomínek. Těšíme se na pokračování tohoto příběhu v novém regionu Galar v podobě vydání těchto nových her později v tomto roce na Nintendo Switch.”

Dobrodružství začíná už na začátku, kdy si hráči vybírají jednoho ze tří nových pokémonů – Grookey, Scorbunny nebo Sobble. Grookey je opičí pokémon travního typu, je to neposeda plný nezměrné zvědavosti. Plný energie je Scorbunny, králičí pokémon ohnivého typu, který věčně někde pobíhá. Sobble je plaz vodního typu, který nešetří útoky, když se schovává do vody.

Více informací naleznete na oficiálním webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share