Nové informace ke hře Dragon Quest Builders 2

Nintendo dnes zveřejnilo nové informace ke hře Dragon Quest Builders 2 na Nintendo Switch! Hra je pokračováním velmi úspěšné budovatelské hry Dragon Quest Builders, hráči v ní sbírají materiály a vyrábí vybavení jako zbraně, budovy nebo dokonce celá města. Na Ostrově Probuzení společně mohou objevovat až 4 hráči, a to díky lokálnímu bezdrátovému spojení či online hře. Kromě toho, že si hru můžete již teď na své konzoli předobjednat (za cenu 1499,- Kč nebo 59,99€), došlo i k oznámení rovnou čtyřech DLC, které vám zpestří toto budovatelské RPG.

Balíčky si buďto můžete zakoupit samostatně nebo v rámci jednoho Season Passu. Ten vás vyjde na 525 Kč a můžete si ho rovněž předobjednat spolu s hrou. Následující 4 balíčky pak budou distribuovány v rámci léta tohoto roku. První, s názvem Hotto Stuff Pack, dorazí 26. července, tedy 14 dní po vydání hry. Nabídne nové plány na výrobu dekorativních předmětů a nový ostrov. Druhý balíček s názvem Aquarium Pack dorazí 2. srpna a objevíte v něm rybářský ostrov, kde budete moct pochytat přes 40 různých ryb. Třetí balíček, Modernist Pack, vyjde 9. srpna a nabídne přes 70 plánů na výrobu moderních budov a také nové účesy a oblečení. Poslední balíček, Knickknack Pack, vyjde 26. července a nabídne tři plány k oslavě nového roku v Hotto stylu. Navíc, jako jediný, je balíček Knickknack Pack zdarma.

Kromě toho všeho jsou k dispozici ještě bonusy pro ty, kdo si hru a/nebo Season Pass pořídí digitálně. Více informací o těchto bonusech najdete na produktových stránkách těchto produktů na Nintendo eShopu. Majitelé původního titulu Dragon Quest Builders pro Nintendo Switch dostanou možnost vyrobit si oblek Legendárního Stavitele a Dragonlordův trůn.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
37
Share