Nové jamky pro Mario Golf: Super Rush

Před několika málo dny vypustilo Nintendo, podobně jako u hry Animal Crossing: New Horizons, poslední volně stažitelný obsah pro hru Mario Golf: Super Rush. Současná verze s číslem 4.0.0 tak přidává nejen nové postavy, ale také nové jamky, jeden celý nový herní režim a jeden režim pro Solo Challenge.

Pokud jde o nový režim, ten nese název Target Golf a lze ho hrát se všemi dostupnými pravidly jako u jiných režimu. Cílem hráče je na jednom ze tří možných jamkovišť (Standard, Forest a Volcano) dostat míček co nejblíže středu některé z dostupných jamek a získat tak nejvíce bodů. Každý hráč má přesně pět odpalů. Poté hra končí. Mezi jednotlivými koly hráčů navíc může dojít k losování míčků, které dále ovlivňují styl hraní.

V Solo Challenge One-On, One-Putt se hráči snaží skórovat pouze pomocí dvou odpalů. Jedním se přiblížit ke greenu, druhým dát jamku na všech osmnácti jamkách každého jamkoviště. Nic víc, nic míň!

Mezi nová jamkoviště patří Shelltop Sanctuary a All-Star Summit

Nakonec tu máme dvě nové hratelné postavy. Těmi jsou Wiggler a Shy Guy

Kromě těchto zmíněných a nejvíce viditelných změn update upravuje a opravuje nejrůznější mechaniky na pozadí a přidává změny v uživatelském rozhraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share