Domeček v regionu Hisui

Novinky v Pokémon Legends: Arceus

Nejnovější video věnované plánované hře Pokémon Legends: Arceus ukázalo několik novinek, na které se mohou hráči těšit, včetně nového pokémona jménem Kleavor.

Jednou z plánovaných možností jak se pohybovat regionem Hisui bude přeprava s využitím pokémoní síly. Hráč tak dostaneme možnost osedlat některého z pokémonů a vydat se na průzkum okolí. Prozatím víme, že po pevnině se bude možné prohánět na hřbetě Wyrdeera, prozkoumat vodní toky na Basculegionovi a vzduch na křídlech hisuianského Braviaryho. Velmi zajímavým prvkem v hratelnosti bude možnost chytat pokémony přímo z hřbetu hráčova “dopravního prostředku”.

Co by to bylo za RPG hru bez možnosti upravit si vzhled své postavy. Podobně jako ve hrách Pokémon Sword a Shield, nebo v mnoha dalších titulech, mohou hráči upravit svůj zevnějšem v jednom z obchodů a služeb města Jubilife.

Posledním velmi zajimavým oznámením bylo představení nového pokémona jménem Kleavor. Jde o zcela nový exemplář patřící do skupiny sekerkových pokémonů. Kleavor je hmyzího a kamenného typu. Nejednomu z vás jistě neunikla podobnost se Scytherem. Není to náhoda. Kleavor se vyvíjí působením zvláštních minerálů nacházejicích se v regionu Hisui, právě z tohoto zeleného pokémona. Jeho tělo zkamenělo a horní končetiny se uzpůsobily do podoby sekyr. Ty využívá nejen v boji, kde dokáže způsobovat těžká zranění, ale také si pomocí nich značí svoje území do stromů v okolí.

Kleavor zkameněl, přesto si zachoval mnoho rysů Scythera.

Hra Pokémon Legends: Arceus vychází na konzole Nintendo Switch 28. ledna 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share