Nový bundle Nintendo Switch se hrou Mario Kart 8 Deluxe

Nastartujte motor a sešlápněte pedál k zemi! Limitovaný bundle Nintendo Switch + Mario Kart 8 Deluxe, ve kterém nechybí konzole Nintendo Switch s lepší životností baterie*, je již dnes na pultech obchodů Alza, JRC (v České republice) a ProGamingShop (na Slovensku).

Vánoce jsou za dveřmi, a právě tento bundle může být skvělým dárkem pro ty přátele a členy rodiny, kteří závodění kdykoliv a kdekoliv milují. Bundle sestává z konzole Nintendo Switch s lepší životností baterie, páru ovladačů Joy-Con (Neon Red/Neon Blue) a kódu ke stažení hry Mario Kart 8 Deluxe. To je vše, co dva hráči k závodění potřebují. Dokoupíte-li si další pár Joy-Con ovladačů navíc, můžete závodit v až 4 hráčích najednou. A protože díky konzoli Nintendo Switch hrajete kdykoliv, kdekoliv, s kýmkoliv, spustíte hru na velké televizi doma, na cestách ve vlaku či kdekoli jinde, kam vás vaše závodnické srdce vede. Troufnete si na to vyzvat ostatní hráče světa? V online závodech** své síly poměříte s až 11 hráči. Z celkového počtu 12 závodníků, se z jedné konzole Nintendo Switch do jednoho online závodu mohou lokálně zapojit až dva hráči.

V Mario Kart 8 Deluxe proti sobě napříč Mushroom Kingdom a dalšími destinacemi závodí známé postavičky nejen ze série Super Mario – Mario, Luigi, Peach a Bowser – ale i z dalších oblíbených Nintendo sérií, jako je např. Link ze série The Legend of Zelda, Inklingové ze série Splatoon nebo Isabelle ze série Animal Crossing. Závodníkům na cestě k vítězství pomáhají speciální předměty jako např. Super Star, díky které jste na krátkou dobu nezasažitelní, Spiny Shell naopak stíhá a útočí na hráče na prvním místě. Když se do akce navíc zapojí upravená gravitace, díky které závodíte na stěnách budov nebo napříč úchvatnými vodopády, a speed boosty, které získáte narážením do soupeřů, o zábavu nemůže být nouze. Závodit můžete ve stylu The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Vyražte na okruh s Master Cycle Zero a s Champion’s Tunic jako Link a své vozítko „vytuňte“ novými legendárními kousky: Ancient Tyres a Paragliderem. Doporučujeme shlédnout trailer Mario Kart 8 Deluxe X The Legend of Zelda: Breath of the Wild, kde můžete nová vylepšení vidět v akci.

S více než 19 miliony prodaných kopií je po celém světě Mario Kart 8 Deluxe oblíbeným multiplayer titulem hráčů všech věkových i dovednostních kategorií. Díky doplňku Smart Steering feature si i ti nejmladší užijí závodění bez nešikovného vyjíždění z dráhy, neboť hru můžete ovládat i pohybem.

Mario Kart 8 Deluxe je také kompatibilní s Nintendo Labo, řadou interaktivních „tvořit, hrát a objevovat“ stavebnic. Chopte se řídítek a dojeďte si pro vítězství s Toy-Con Motorkou z Nintendo Labo Toy-Con 01: Variety Kitu, nebo použijte volant a pedál z Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kitu pro ten správný pocit profesionálního závodníka. Zjistěte o kompatibilitě Nintendo Labo a Mario Kart 8 Deluxe více na oficiálních webových stránkách Nintendo.

Mario Kart 8 Deluxe je však jen jedním titulem z široké nabídky softwaru, který je na konzoli Nintendo Switch dostupný. Všech pět níže zmíněných titulů si můžete zahrát díky Joy-Con ovladačům, které v Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe bundlu najdete, ve dvou. Nechybí populární Mario hry pro celou rodinu:

  • Super Mario Party – Super Mario Party se vrací ke kořenům a přináší zpět klasickou deskovou hru obohacenou o nové strategické prvky jako jsou např. upravené vrhací kostky (Dice Blocks). Hra také díky ovladačům Joy-Con přinesla nové způsoby hraní – pohybové minihry až pro 4 hráče a nejrůznější nové módy pro celou rodinu i vaše přátele. V mixu pěti až deseti miniher se můžete s kamarády či hráči z celého světa utkat dokonce online** v Online Mariothonu.
  • Super Mario Odyssey –Tato 3D Mario adventura je plná schovek a překvapení a s Mariovými novými triky jako jsou hod čepicí (Cap Throw), skok přes čepici (Cap Jump) nebo ovládání nepřátel (Capture) bude váš herní zážitek napínavější a zábavnější než v kterékoli z předchozích Mario her.
  • Mario Tennis Aces – Této sportovní hře akce nechybí! Až čtyři hráči** se chopí raket a zvolí si z nemalého rosteru postaviček série Super Mario, samotným Mariem počínaje a oblíbeným Chain Chompem konče. Nezáleží na tom, zda jste zelenáč, který tenisu teprve pomalu přichází na kloub, nebo ostřílený profesionál, co se do hry vrhá s předem promyšlenou strategií, Mario Tennis Aces předvádí porci prvotřídního tenisu pro všechny.
  • Super Smash Bros. Ultimate – Tato hra je jedna velká bitka mezi 74 světoznámými bojovníky jako jsou Mario, Donkey Kong, Link nebo třeba Inklingové ze hry Splatoon. Budete se divit, kolik legrace natropí odpalování protihráčů ze scény. Rychlejší souboje, nové předměty, nové útoky, nové obranné techniky a mnohem více vás čeká v bojích doma i na cestách.
  • New Super Mario Bros. U Deluxe – Side-scrolling plošinovka s Mariem a jeho kamarády, kde až 4 hráči sbírají mince, zadupávají Goombas a společně porazí Bowsera. Hráči se vzájemně mohou nést a házet, díky tomu lehce překonávají překážky. Unikátní postavička Nabbit je nezničitelná – perfektní pro malé hráče.

Ještě více Nintendo Switch her jako např. Pokémon Sword / Pokémon Shield, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Ring Fit Adventure, Splatoon 2 naleznete na webových stránkách Nintendo Switch.

Dnes vychází napříč České republikou a Slovenskem limitovaný bundle Nintendo Switch + Mario Kart 8 Deluxe – obsahuje konzoli Nintendo Switch s lepší životností baterie, pár ovladačů Joy-Con a kód ke stažení hry Mario Kart 8 Deluxe – ideální dárek k Vánocům.


Poznámky:

*Nintendo Switch s vylepšenou životností baterie přibližně 4,5 – 9 hodin záleží na tom, kterou hru právě hrajete. Příklad: Při hraní The Legend of Zelda: Breath of the Wild baterie vydrží 5,5 hodiny.

**Hra online vyžaduje připojení k internetu a placené členství Nintendo Switch Online. Pro užívání online služeb je třeba založení účtu Nintendo a přijetí souvisejících podmínek. Uplatňují se zásady ochrany osobních údajů účtu Nintendo. Více o Nintendo Switch Online naleznete na webových stránkách.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
4
Share