O hudbu pro Xenon Racer se postará Monstercat

Společnost SOEDESCO dnes oznámila partnerství s nezávislým EDM vydavatelstvím Monstercat, které bude produkovat hudbu pro nadcházející závodní hru Xenon Racer. Šílené rychlosti spolu s futuristickým prostředím a vozy se skvěle hodí k hudebním žánrům electro, dubstep, glitch-hop a house, kterým se věnují umělci spolupracující s Monstercat. Xenon Racer bude obsahovat 20 skladeb od známých umělců z EDM scény, jako je Pegboard NerdsRameses B, Melano, nebo třeba GrantFWLR, Tokyo Machine and Noisestorm.

Ochutnávku soundtracku si můžete poslechnout zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLylxjnGTG__WpTCI_-xtCrp4dd3IHwGDB

Gavin Johnson, šéf herního oddělení Monstercat to okomentoval slovy: “V Monstercat se vždy díváme po příležitostech spolupráce s vášnivými herními vývojáři, abychom tak vytvořili nové hudební stage pro naše umělce. Jsme rádi, že s vydáním Xenon Racer hudba od našich talentovaných umělců dodá do závodů šťávu.”

Nadšený je i Bas de Jonge, Marketing Manager společnosti SOEDESCO: “Je nám velikým potěšením, že budeme mít v Xenon Raceru hudbu od Monstercat, která se skvěle hodí k futuristické arkádové nátuře hry. Jsme rádi, že můžeme nabídnout jejich talentovaným umělcům příležitost předvést svoji hudební tvorbu fanouškům závodních her po celém světě, obzvlášť když pochází od hudebního vydavatelství, které je na herní scéně tak aktivní.”

Kompletní seznam skladeb:

 1. Bubble Beam by nanobii
 2. How We Win by FWLR
 3. Nova by Rameses B
 4. Virtuality by Rameses B
 5. We Are One by Flite
 6. Mimic by Droptek
 7. Don’t Fight It by Melano
 8. Leaving Now by Noisestorm
 9. Comeback by Bossfight & Falcon Funk
 10. BUBBLES by Tokyo Machine
 11. Starship by Grant
 12. BLAST by Tokyo Machine
 13. HYPE by Tokyo Machine
 14. Bring Me Joy by Pegboard Nerds & lug00ber
 15. Traveller by Melano
 16. Elevate by Rootkit
 17. Transmission from Lemuria by Varien
 18. Spring Snow by CloudNone
 19. If We Never by Aiobahn & Vin
 20. Glow by Richard CaddockDC

Xenon Racer je připravovaná arkádová závodní hra vyvíjená studiem 3DClouds, ve které se budete v roce 2030 účastnit nelegálních závodů aut s elektropohonem, jejichž výkon je navyšován Xenonem. Extrémními rychlostmi se budete moct prohánět ulicemi Tokya nebo Dubaje už 26. března, kdy hra vyjde na Nintendo Switch, PS4, Xbox One a Steam a to jak digitálně, tak fyzicky. Více informací najdete na oficiální stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share