Octopath Traveler nedostane žádné DLC, protože je to „dokončený produkt“

Znáte ten pocit, když utratíte fakt hodně peněz za novou hru a hned při prvním spuštění si můžete vybrat, jestli zaplatíte ještě dvakrát tolik, nebo nedostanete všechen obsah? Nic takového nás nečeká u hry Octopath Traveler, jak naznačuje nedávný rozhovor s producentem hry Masashi Takahashim, který byl poskytnut pro Japonský herní web Dengeki Online a přeložen do angličtiny na Japanese Nintendo. Takahashi potvrdil, že hra nedostane žádné DLC a jako důvod uvedl, že hra, která vychází, „je dokončený produkt“.

Ti, kteří doufali v další obsah, třeba další postavy a příběhy, tak asi budou zklamaní, jediné co tak může přijít, budou opravy drobných chyb. I o těch ale pochybuji – pokud se podíváme třeba na v únoru vydanou hru Dragon Quest Builders, také z dílen Square Enixu, můžeme si všimnout, že žádný update nedostala, protože nebyl potřeba. Ani tady možná nebudou. Ostatně, po přečtení informací o hře a zhlédnutí několika trailerů se mi začíná zdát, že hra je dělaná nejen se smyslem pro detail, ale také s láskou ke hrám podobného typu. O tom, že k nám brzy přijde vybroušený diamant svědčí i nedávné vysoké skóre na Famitsu – 4 devítky nebo-li 36/40, což je velmi dobré skóre.

Octopath Traveler je jedním z Nintendo Switch exkluzivních titulů, který byl představen už během uvedení konzole v lednu 2017 a jedná se o RPG s HD 2D vizuály a příběhy osmi postav. Během E3 bylo uvolněno nové demo, které umožní odehrát první kapitolu hry a save pak převést do plné verze. Ta vychází 13. července exkluzivně pro Nintendo Switch.

V redakci tento titul už dlouho vyhlížíme a někteří z nás mají předobjednanou sběratelskou edici. Oslovilo toto netradiční RPG i vás?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
5
Share