Hra 1-2-Switch je neskutečně zábavná hra, pro párty jako dělaná, která vás nutí se koukat spíše na soupeře, než na samotnou obrazovku se hrou. Obsahuje směsici 25 miniher pro dva hráče a 3 minihry pro jednoho hráče. Dohromady tak máte za trochu více jak tisíc korun 28 vtipných a zábavných miniher, které zaručeně oživí vaší slavnost.

Pojďme se podívat na skrytá tajemství, které na nás ve hře číhají.

Oholte si hlavu!

V minihře Shave je vaším cílem si správně oholit svou tvář. Navigují vás při tom vibrace v Joy-Con ovladači.

Ale věděli jste, že si můžete dokonce zkusit oholit i hlavu? Pokud si tuto minihru zahrajete třikrát v řadě, budete mít šanci zkrotit pořádný účes. Pokud jste masterem původní hry, bude se vám to zdát jednoduché, ale nenechte se zmást.

 

Dobíjejte svou kouzelnou hůlku!

V minihře Wizard si vyzkoušíte, jaké to je být novodobým Harrym Potterem. Do ruky dostanete hůlku (čtěte Joy-Con) a budete na protihráče vysílat kouzla.

Co ale možná nevíte je, že pokud budete v průběhu hry vydávat krouživý pohyb, nabíjíte svou hůlku silnější energií a samotné vysílání kouzel pak může udělat mnohem větší poškození.

 

Tomu teda říkám úlovek!

Ne, nemluvíme o nějaké rybářské minihře, řeč je o úlovku z miniher Treasure Chest a Safe Crack.

Věděli jste, že čím rychleji najdete tři kombinace k otevření trezoru nebo uvolníte truhlu s pokladem, můžete jako odměnu získat i něco jiného než zlaté cihličky či kopu penízků? Každá z těchto dvou miniher obsahuje čtyři různé výhry v závislosti na rychlosti jejich dokončení.