Odhalte tajemství ve hře 1-2-Switch!

Hra 1-2-Switch je neskutečně zábavná hra, pro párty jako dělaná, která vás nutí se koukat spíše na soupeře, než na samotnou obrazovku se hrou. Obsahuje směsici 25 miniher pro dva hráče a 3 minihry pro jednoho hráče. Dohromady tak máte za trochu více jak tisíc korun 28 vtipných a zábavných miniher, které zaručeně oživí vaší slavnost.

Pojďme se podívat na skrytá tajemství, které na nás ve hře číhají.

Oholte si hlavu!

V minihře Shave je vaším cílem si správně oholit svou tvář. Navigují vás při tom vibrace v Joy-Con ovladači.

Ale věděli jste, že si můžete dokonce zkusit oholit i hlavu? Pokud si tuto minihru zahrajete třikrát v řadě, budete mít šanci zkrotit pořádný účes. Pokud jste masterem původní hry, bude se vám to zdát jednoduché, ale nenechte se zmást.

 

Dobíjejte svou kouzelnou hůlku!

V minihře Wizard si vyzkoušíte, jaké to je být novodobým Harrym Potterem. Do ruky dostanete hůlku (čtěte Joy-Con) a budete na protihráče vysílat kouzla.

Co ale možná nevíte je, že pokud budete v průběhu hry vydávat krouživý pohyb, nabíjíte svou hůlku silnější energií a samotné vysílání kouzel pak může udělat mnohem větší poškození.

 

Tomu teda říkám úlovek!

Ne, nemluvíme o nějaké rybářské minihře, řeč je o úlovku z miniher Treasure Chest a Safe Crack.

Věděli jste, že čím rychleji najdete tři kombinace k otevření trezoru nebo uvolníte truhlu s pokladem, můžete jako odměnu získat i něco jiného než zlaté cihličky či kopu penízků? Každá z těchto dvou miniher obsahuje čtyři různé výhry v závislosti na rychlosti jejich dokončení.

7 comments
    1. Ne, jenom je to přesně zkopírovaná notifikace od Nintendo News na Switchi, která dělá reklamu na 1 2 Switch. Nechápu, proč čtvrt roku po vydání hry tenhle článek vydáváte, neobsahuje vůbec nic nového. A to jsem původně myslel, že NBase bude dobrý sekundární zdroj novinek vedle Ninty… spíš hlásná trouba Conquestu.

    2. Tímhle článkem neděláme reklamu nikomu. Chceme jen fanoušky seznámit se zákoutím hry 1-2-Switch, že i přesto, že hodně z nich na hru nadává, jde o suprovou párty hru. 🙂 Mrzí mě, pokud to vyznělo jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share