Persona 5 Strikers má nový trailer a datum vydání

Všichni Phantom Thieves jsou připraveni vrátit úder v novém All-Out-Action traileru. Hrajte za svou oblíbenou postavu a pozvedněte Phantom Thieves na novou úrovni hry v Persona 5 StrikersPersona 5 Strikers bude k dispozici pro PlayStation®4, Nintendo Switch™ a Steam® již 23. února 2021.

Nový příběh – Persona 5 Strikers obsahuje novou kampaň s hlubokým příběhem a napínavým bojem, který přináší skutečný zážitek z Persony. Navštivte 6 různých měst po celém Japonsku a podejte pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Bojujte proti Shadows, abyste odhalili zdroj korupce v Metaverse dungeonech. Skočte do příběhu ať už jste nováčkem nebo dlouholetým fanouškem!

Bojujte stylově – Útoky na nepřátelé se skládají z hybridního bitevního systému, který spojuje výbušné akční boje se sekvencemi pause-and-plan kde můžete rozhodnout o vašem dalším strategickém tahu. Získejte výhodu nad svými nepříteli tím, že je přepadnete, udeříte na jejich elementární slabost a uštědřete jim dokončující ránu pomocí All-Out Attack!

Využijte plnou sílu Phantom Thieves – Všichni Phantom Thieves jsou plně hratelní, takže můžete využít jejich specifické dovednosti a svolávat je dohromady pro hladký a elegantní boj. Posilujte jejich dovednosti a schopnosti a bojujte svým jedinečným stylem. Každá postava má svou vlastní jedinečnou sadu rozsáhlých a okázalých magických kouzel, která odstraňují velké hordy nepřátel. Už jste někdy chtěli bojovat jako velký kočičí autobus? Tak tady můžete! Persona 5 Strikers je dokonalou hrou pro vás!


Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech s.r.o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share