Plošinovka Miles & Kilo nyní na Nintendo Switch

Studio Four Horses dnes vydalo očekávané pokračování Kid Tripp a k této příležitosti se váže i lákavá nabídka. Hráči, kteří nevlastní Kid Tripp, ho při nákupu Miles & Kilo získají zcela zdarma, hráči, kteří předchůdce již vlastní, získají nové pokračování s 50% slevou. Nabídka končí 12. června. A teď o co vlastně v této hře jde?

Začínáte rutinním letem jako Miles, se čtyřnohým kamarádem Kilem na palubě, když najednou vlétnete do bouřky. Zaútočí na vás jakýsi zlomyslný přízrak a jdete k zemi přímo na strašidelný ostrov! Aby to bylo ještě horší, místní gang zlodějských zvířátek vám rozkrade díly z letadla a uteče s nimi. Vaší jedinou záchranou je se jim vydat po stopě napříč zrádnou krajinou. Pomůžete našim hrdinům dostat se pryč?

Miles & Kilo je rychlá, hodně vyzývavá (obtížná) akční plošinovka s roztomilou pixelovou grafikou a old school soundtrackem. Jako Miles a Kilo budete moct běhat, skákat, rozbíjet všechno možné na cestě přes 36 úrovní skrz 5 různých ručně namalovaných světů. Oba představitelé mají svoje vlastní sady schopností a dovedností: Miles může dělat wall jumpy, sklouznout se, hodit ovoce nebo přímo udeřit zlá zvířátka, kdežto Kilo se může probourat skrz zdi a nebo vystřelit do vzduchu do nepřátel.

Další informace si můžete prohlédnout na oficiálním webu hry nebo studia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share