Podívejte se na dnešní Nintendo Direct Mini

Nintendo dnes brzy ráno na svých sociálních sítích oznámilo novou prezentaci Nintendo Direct Mini: Partner Showcase – July 2020, plánovanou na dnešní odpoledne. V této nové sérii se chce společnost v několika krátkých videí zaměřovat na své hry a hry od třetích stran, které se dostanou na Nintendo Switch. Zároveň připomnělo, že tato červencová konference je jednou z mnoha dalších, na které se do konce roku můžeme těšit.

V té dnešní došlo k představení nového Season Passu do hry Cadence of Hyrule: Crypt of NecroDancer feat. The Legend of Zelda. V Season Passu hráči najdou celkem 3 různé DLC, které přidávají nové postavy, novou hudbu a extra příběh. Pokud jste ještě svůj čas a peníze do této rytmické hříčky neivestovali, můžete si počkat na fyzickou verzi hry, která vyjde 23. října 2020.

Od Hi-Rez Studios jsme se dočkali představení nejnovější střílečky Rogue Company, které bude podporovat cross-platform hraní a cross-save napříč všemi ostatními platformami. Dalšími oznámeními byly nové hry ze série Shin Megami Tensei a WWE 2K BATTLEGROUNDS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share