Podpořte na Kickstarteru Colors Live pro Nintendo Switch!

Jens Andersson, tvůrce úspěšné a populární hry Yoku’s Island Express a zakladatel studia Collecting Smiles, spouští na Kickstarteru fundraising pro nový projekt, nástupce populární aplikace na Nintendo 3DS. Colors Live je jakýmsi photoshopovým nástrojem pro Nintendo Switch, s jehož pomocí se naučíte kreslit a vytvoříte prakticky jakékoliv grafické dílo. A navíc na cestách. Spolu se hrou dorazí i speciální dotykové pero, se kterým bude kreslení jemnější a přesnější. Díky tlakovým senzorům budete moci udávat tloušťku tahů a vytvářet tak pěkné obrázky.

“Nintendo Switch je fantastické zařízení a už hodně lidí se mě ptalo, jestli vydáme Colors i na něj. Zpočátku se mi vůbec nechtělo, chtěl jsem totiž lepší verzi než port Colors! 3D z Nintendo 3DS. A také jsem se bál, jak by lidi přijali, že by byla hra bez stylusu. Asi po roce mě ale zkontaktoval kamarád z Hongkongu, že pracuje na tlakovém stylusu a v tu chvíli jsem si uvědomil, že když spojíme síly, tak dokážeme přivést tu nejlepší možnou verzi i na Nintendo Switch.” sdělil Jens v Kickstarterovém rozhovoru. Nové dotykové pero nese název Colors SonarPen a s Nintendo Switch ho připojíte přes konektor Jack 3,5mm.

Součástí nové verze Colors Live bude i nový mód zvaný Color Quest, který přes několik desítek úrovní hráče naučí postupně kreslit, pracovat s různými typy štětců a tužek, zdokonalí techniky stínování apod. Pokud vás titul zaujal, můžete ho finančně podpořit na Kickstarteru až do 12. června 2020.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share