Pokémon Unite přichází

Co si budeme povídat. Známe je my, naše děti i rodiče. O čem že je to řeč? Přeci Pokémon. To slovo s velkým “P” uhranulo nejednu generaci a vytahalo z mnoha peněženek nemalé obnosy peněz. Dnes se slovo Pokémon skloňuje v mnoha různých souvislostech, kde můžeme slyšet o filmech, karetních a video hrách, hračkách, seriálech, oblečení, jídlu a mnoho dalším. Pak je tedy jasné, že se Pokémon stal s přehledem nejvýdělečnější mediální franšízou na světě s tržbou 100 miliard dolarů ( v přepočtu 2,1 bilionu korun).

A právě ze světa tohoto giganta dnes 21.7. 2021 na konzole Nintendo Switch dorazila MOBA hra. Pokud tedy máte rádi jak Pokémon, tak tento styl her, určitě už sedíte u konzole a stahujete, protože jak by řekl Zoidberg “je to zadarmo”. Přeci jen se jedná o free 2 play titul. Ti jenž nevlastní žádnou konzoli z rodiny Switch a strašně by si hru přáli zahrát mají také řešení. Ano hra vyjde i na mobilní telefony s operačním systémem Android a IOS, ale s tím že si všichni musejí počkat až do září. Díky podpoře Cross play, si budeme moci užít mezi sebou hraní na různých zařízeních. Ti jenž ale mají Switche by si měli pospíšit, protože do 31. srpna může zdarma získat mýtického Pokémona Zeraoru a to se vyplatí!

Po vzoru předchozích MOBA her je základ 2 týmy po 5 členech proti sobě. Před vámi se rozevře mapa rozdělena na vaše a nepřátelské území, kde bojujete jak proti divokým tak soupeřově Pokémonům, sbíráte Aeos energie, kterou musíte dostat do soupeřovi branky a tím získáváte body pro svůj tým. Během jedné hry se Pokémoni mohou vyvíjet, levelově sílit a získávat tak větší a silnější útok. Vaším cílem je tedy nejen sbírat energie ale také se velmi rychle vylevelovat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. K tomu se vážou i bitevní předměty ve hře, kterými můžete podporovat své bojovníky. Odměnou za co nejlepší výsledek je odemknutí dalších nových Pokémonů nebo oblečení pro vašeho trenéra.

Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že jste to ještě nezačali stahovat. Takže to napravte a hned se na to vrhněte a dávejte pozor na divoké legendární Pokémony.

Zdroj: https://unite.pokemon.com/en-us/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
12
Share