Popadněte meč a zachraňte budoucnost ve hře Oniken: Unstoppable Edition

Indie vydavatel Digerati a vývojář JoyMasher společnými silami přinášejí svižnou akci hry Oniken: Unstoppable Edition na konzole. Pro Nintendo Switch bude možné hru stáhnout od 8. února. Majitelé konzolí PS4 a Xbox One mohou očekávat vydání hry brzy poté, a to na jaře 2019 (přesné datum bude oznámeno později).

Verze pro Nintendo Switch bude u příležitosti vydání k dispozici s 20% slevou, která ovšem bude časově omezena. Vedle toho, každý, kdo si koupí hru Oniken: Unstoppable Editionpro Nintendo Switch, bude mít nárok na 10% slevu na hru Odallus: The Dark Call, která byla také vyvinuta studiem JoyMasher a která je pro Nintendo Switch vydávána současně s hrou Oniken: Unstoppable Edition.

Verze Unstoppable Edition vylepšuje oceňovanou hardcorovou náročnost hry Onikenhromadou vylepšení ve stylu hry, designu úrovní a grafice.

V postapokalyptické budoucnosti ovládané zlomocnou korporací je ninja bojovník Zaku poslední nadějí na záchranu lidstva. Ve hře Oniken: Unstoppable Edition, inspirované náročným stylem hry 8bitových akčních plošinovek, musíte svou obratností a mečem překonat hromadu nepřátel, pastí a náročných bossů.

Klíčové vlastnosti

  • Pixelovaná grafika a hudba inspirovaná 8bitovými klasikami

  • Animované meziscény

  • Šest obtížných misí, plus dodatečná bonusová kola

  • Bojujte s více než 18 bossy v hlavní hře nebo v režimu Útok na bossy

  • Hardcore režim s jediným životem přinášející opravdovou výzvu

Co o hře říkají média?

Destructoid – “Pokud milujete 8bitové hry a rádi si působíte bolest, opakované umírání v šesti nemilosrdných úrovních hry Oniken vám přinese potěšení, které v dnešních hrách naleznete jen zřídka”

RockPaperShotgun – “Zahrál jsem si ji a je tak autentická, jak vypadá. Včetně neustálého umírání v druhé úrovní, které jsem pravidelně zažíval v podobných hrách v 80. letech.”

Indie Haven – “Oniken lze popsat dvěma slovy: BRUTÁLNÍ PAŘBA. Většina 8bitových retro her nezachycuje ani zlomek atmosféry, kterou nabízí tato hra.”

Díky partnerství s Eastasiasoft Limited bude hra Oniken: Unstoppable Edition v létě (přesné datum bude oznámeno později) vydána digitálně také pro PS4 a Nintendo Switch v Japonsku a dalších oblastech v Asii. Na Play-Asia.com budou také k dispozici následující fyzické verze:

  • Oniken: Unstoppable Edition (PS4)

  • Oniken + Odallus Collection (PS4/Switch)

  • Oniken + Odallus Collection: Limited Edition (Switch)

Data vydání ještě nejsou stanovena, ale všechny fyzické verze bude možné předobjednat u Play-Asia od 24. ledna 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
2
Share