Poslechněte si ukázku písně z King’s Bounty II

Společnost 1C Entertainment a Prime Matter s hrdostí odhalují Greflet’s Song, první kousek z oficiálního soundtracku ke hře King´s Bounty II a dávají tak hráčům ochutnat co je v rámci hudby v Nostrii čeká. Skladbu složil oceňovaný hudební skladatel a producent Raney Shockne. Který sídlí v Los Angeles a napsal a produkoval hudbu pro hvězdy jako je Pitbull, Giorgio Moroder, Britney Spears, Foxes, Matthew Koma, a pro víc jak 30 filmů a 100 televizních pořadů. Je ale také známý herním fanouškům z Dragon Age: Inquisition, částí hudby pro Cyberpunk 2077, Star Wars Battlefront II, Tron Run/r, a The Sims.

Greflet’s Song předvádí uznávaná ruská hudebnice a hvězda YouTube Alina Gingertail, která je známá díky svým coverům písním z her a filmů a její tvorbu sleduje víc jak 1,3 milionů fanoušků.

Jsem z této spolupráce nadšená, již několik let dělám předělávky různých písní z her a filmů a nyní nastal ten okamžik, kdy mohu předvést originální píseň pro hru King´s Bounty, vytvořenou slavným hudebním skladatelem a producentem Raney Shocknem. Nemohu se dočkat až vám odhalíme všechny naše písně, zahraji si hru a budu se toulat po Nostrii, slyšela jsem že svět je ve hře opravdu velký s epickým příběhem a taktickými bitvami… ale prozatím si poslechněte naši píseň. Pro Nostrii!

Alina Gingertail

Zdroj: Tisková zpráva, Cenega Czech, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
30
Share