Případ odcizených konzolí Switch pokračuje …

Pomalu by se z posledních událostí okolo “ztracených” konzolí Switch dal natočit i seriál nebo celovečerák.

V minulých dílech jste viděli: 

Na webu NeoGAF se uživatel hiphoprobot začal chlubit, vlastnictvím konzole Switch, a postoval videa z jejího používání. Dle jeho vyjádření, měl prostě štěstí a konzole mu byla obchodem zaslána omylem ještě před jejím vydáním.

Později se ukázalo, že konzoli musel koupit někde bokem, protože ze skladu amerického distributora záhadně zmizelo několik kusů konzolí Switch.

Případ pokračuje:

Hiphoprobot poskytl aktuální informace k jeho situaci:

Nintendo má konzoli zpátky a já osobně nemám žádné potíže. Kromě toho že nemám konzoli ani peníze, které jsem za ni zaplatil, a to opravdu naštve se všemi účty co teď mám, ale není to konec světa.

Nikdo z Nintenda si prý k němu domů pro konzoli nepřišel. Je v kontaktu s třetí stranou, která pro Nintendo pracuje. Dále tvrdí, že rozhodně nevěděl o nějaké ztrátě několika konzolí někde ve skladě. Když později slyšel o krádeži několika jednotek, nebylo mu vlastnictví Switche příjemné.

 …když jsem zjistil, že byl pravděpodobně ukraden, necítil jsem se jeho vlastněním pohodlně .

Hiphoprobot dálé říká:

Lidé, se kterými jsem to řešil, byli všichni velmi příjemní a rozumní.

Závěrem dodal, že by se nedivil, kdyby mu Nintendo dalo náhradní konzoli, či něco jiného. Dokonce jej ani nepožádali o stažení videí.

Ať už je to jak chce, vypadá to na povedenou taškařici. Pokud se objeví něco nového v tomto veselém “seriálu”, dáme vám vědět. Zatím držte vlnu.

 

Zdroj/ Zdroj/ Zdroj/ Zdroj/ Zdroj/ Zdroj/ Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share