Příští zastávka: Nintendo Switch! Mini Metro vyjde v roce 2018

Mini Metro je minimalistický simulátor sítě metra, ve které je cílem postavit co nejefektivnější tratě mezi jednotlivými stanicemi a osadit je soupravami a lokomotivami. Hráč musí konstantně tratě předělávat protože každá mapa se rozrůstá a vyšší vytíženost lokálních stanic je potřeba usměrňovat, aby nedošlo k přeplnění a tím k ukončení hry. Hru vyvíjí australské studio Dinosaur Polo Club.

Hra původně pod prototypem “Mind the Gap” vyšla už v roce 2013, v roce 2014 se několik nadšených vývojářů spojilo a zveřejnilo alfa verzi Mini Metro pro počítač a Linux. V roce 2016 na řadu přišlo oficiální vydání hry i mobilní verze pro Android a iOS. a začátkem roku 2018 se všichni majitelé Nintendo Switch mohou těšit na první konzolovou verzi.

Už od oficiálního vydání jsme si oblíbili minimalistický design a jednoduchost hry Mini Metro, a tak jsme teď velmi poctěni spojením našeho studia s přáteli z Dinosaur Polo Club za účelem vydání hry na Nintendo Switch. Ať už budete hrát v TV módu z pohodlí obýváku nebo v Handheld módu na cestách, hru si stejně jako my absolutně zamilujete.

– Radial Games, vydavatel hry Mini Metro na Nintendo Switch

Mini Metro na naši hybridní konzoli dorazí začátkem příštího roku (2018). O dalších informacích vás budeme v průběhu informovat. A pokud vše klapne jak má, můžete se těšit na malé překvapení. Šlo by totiž tak o vydání druhé hry na Switch v češtině (první hrou je LEGO Worlds).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
3
Share