Přivítejte mise a odměny v Nintendo Switch Online

Jste předplatiteli Nintendo Switch Online? Podívali jste se v posledních pár dnech do stejnojmenné aplikace na svém Switchi? Že ne? S poslední aktualizací Nintendo přidalo možnost získávat platinové body v programu My Nintendo i se zařízeními z rodiny Nintendo Switch. A za nastřádané body si pak můžete zakoupit speciální uživatelské avatary.

V menu se pod záložkou “Missions & Rewards” schovává nová sekce, kde za různé úkoly budete sbírat platinové body. Úkoly sestávají z těch, co jsou podobné v programu my Nintendo i pro Wii U a Nintendo 3DS, tedy např. použijte NSO aplikaci, zahrajte si hru, která podporuje cloudové ukládání dat nebo si zahrajte hru z knihovny NES. Až budete mít dostatek bodů, můžete je utratit za elementy, ze kterých si poskládáte vlastní a unikátní avatar. V nabídce je několik desítek rámečků, postaviček a pozadí, ze kterých si vybere určitě každý. Uživatelé se mohou těšit na týdenní obměnu položek a každý měsíc na herní téma, jejíž elementy budou doprovázet.

Připomínáme, že plnění misí a získávání odměn je možné pouze v aplikaci Nintendo Switch Online na zařízeních z rodiny Switch a tudíž vyžaduje placené členství služeb Nintendo Switch Online nebo Nintendo Switch Online + Expansion Pass.

1 comment
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
2
Share