Rumour: Switch a Joy-Cony se mohou navzájem dobíjet

Zahájení prodejů Nintenda Switch je na obzoru a některým redakcím se poštěstilo býti mezi vyvolenými a být obdařen nějakým tím časem vyzkoušet si novou konzoli osobně. Není to tak dávno co španělský web přišel s objevem zajímavé funkce Joy-Conů.

Jedna z věcí, které většina účastněných věnovala pozornost byla funkce, že konzole v režimu Hand Play spolu s Joy-Cony bude mít vzájemnou zpětnou vazbu.

Co to znamená? No, když hrajeme s Nintendem Switch v režimu Hand Play s Joy-Cony, mohou tyto dobíjet konzoli a obráceně. To se stane, když některé z těchto částí má vybitou baterii. Tímto způsobem budeme moci hrát nějaký čas navíc. Například, pokud je baterie konzole na 10% a joycons jsou na 100%, budou dobíjet konzoli.

Nešlo by určitě o špatnou funkci a tímto způsobem by mohlo být hraní na cestách o pěkných pár minut delší a řekněme si upřímně, většinou se konzole vybije v nějakém boss fightu, nebo před koncem splnění dungeonu. Nicméně když už Switch vlastní konektor typu USB-C a většina lidí již vlastní powerbanku, nebo si jej nabije pomocí jakéhokoliv USB portu například v autě, je taková funkce vlastně úplně zbytečná. Nebo ne? Ovšem kdoví zda jde o pravdivou zprávu. Bylo by z podivem, že na takovou funkci by už někdo nepřišel, nebo že by ji samo Nintendo nezveřejnilo. U Nintenda ale jeden nikdy neví.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share