Šeptanda: LEGO Úžasňákovi videohra na obzoru!

Akční animák Úžasňákovi byl hitem roku 2004. Mohli jsme sledovat rodinku superhrdinů, která se vypořádávala se superpadouchy a celý film se stal legendou. Narozdíl od ostatních animáků ze stejné doby, jako byl třeba Shrek nebo Příběh Hraček, se ale symaptické rodince nedostalo žádného pokračování, teprve letos má vyjít druhý díl. Ten ale nepřijde sám. Podle všeho vyjde i LEGO videohra!

LEGO her už vyšlo celé množství, mezi nejlepší patří například zpracování Star Wars či Marvelovských komiksů. V americkém Walmartu je momentálně ve slevě sada Lego Juniors Incredibles 2. Na zadní straně přikládané brožurky je reklama na videohru LEGO The Incredibles spolu s logy platforem – PC, Xbox ONE, PS4 a hlavně Switch. Nikde není uvedeno datum, nicméně je velmi pravděpodobné, že hra vyjde někdy po vydání filmu (14.6. ve USA, 2.8. v ČR), nejpozději do konce letošního roku. Taktéž očekáváme, že hra příběhově pokryje oba filmy.

Potvrzení asi nebude třeba, podle všeho jen zaměstnanci neuhlídali distribuci brožurek a vypustili informaci příliš brzy. Je tedy možné, že se brzy dočkáme oficiálního odhalení hry, spolu s dalšími informacemi, jako datum vydání. Nepřekvapilo by mě ale, kdyby se vydavatel rozmluvil až na E3, která probíhá od 12. do 15. června a překrývá se tak s vydáním filmu. Jen pro pořádek také dodáme, že by se jednalo o první IP Pixaru, které by se dočkalo své LEGO hry. Máme v budoucnu čekat další?

Jaký film od Pixaru byste rádi viděli jako LEGO videohru?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
7
Share