Overwatch je skvělá online střílečka, která se i po několika letech od vydání stále těší velké oblibě a podpoře. Otázka, zda vyjde i port pro Switch, ve vzduchu visí už pěkně dlouho. V jednu chvíli se to dokonce zdálo velmi pravděpodobné, když zástupce Blizzardu oznámil, že jsou s prodeji Diabla pro Switch spokojeni a jsou otevřeni pro další spolupráci. Nic se však nestalo a my si tak Overwatch aspoň vzali na paškál v aprílovém článku.

Teď se opět rozsvěcí malá jiskřička naděje. Výrobce příslušenství PowerA vyrábí oficiálně licencovaný Overwatch obal pro Nintendo Switch. Produkt se na chvíli objevil na Amazonu, vzápětí však byl stažen. Právě toto tajnůstkářství nám dává velikou naději. Proč vyrábět obal s hrou, kterou si na dané platformě nezahrajete? A proč tak rychle listing skrýt?


Stále je šance, že nakonec do prodeje půjde jen obal a portu Overwatch se nedočkáme. Pokud je však hra již ve vývoji, předpokládáme, že se o tom dozvíme na začátku listopadu na BlizzConu, který má prý dokonce být nejnadupanější za poslední dobu. Nerf this?